Gönderen Konu: TAKKE DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ.. KANAL TÜRK VE BİZ KAÇ KİŞİYİZ(!) SATILDI.  (Okunma sayısı 9551 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GOKTURK

• Türkçü-Turancı
  • **
Kanal Türk altı boş "biz kaç kişiyiz?" kampanyası ile reyting yaptı. Bir yere getirdi ve sonuçta karşısında oldukları kişilere satıldı.

Satın alan Koza-İpek yayıncılık. Hani şu davetiyeci holding. Ayrıca kimliğini çok iyi bildiğimiz Bugün gazetesinin sahipleri. Yani Kanal Türkten hergün mücadele ettiklerini söyledikleri cemaatin önde gelenleri.

Biz kaç kişiyiz deyip altı boş sloganlarla insanları biraraya(!) getiren, bu insanları meydanlara davet edip sonra işi eski tüfek solculara yem yapmaya çalışan, coşkun denizler gibi çağlayan Türk insanının "gazını alan" Tuncay Özkan ve ekibi şimdi göya gözyaşı döküp neden sattıklarını açıklıyorlar ekranlarında.

Bence kanalı neden sattıklarını değil, umutla kendilerine bağlanan insanları nasıl sattıklarını anlatmalılar öncelikle.

Aşağıdaki yazı ise Huntürk üyelerinin ileri görüşlülüğünün ve nasıl önemli bir misyon yüklendiklerinin kanıtıdır. Tarih ekim 2007. Yedi ay önce biz kaç kişiyiz kampanyasının insanları gaza getirme kampanyası olduğunu ve içinin boş olduğunu söyleyen andamızı saygıyla anıyoruz. Bunlar söylendiğinde dudak bükenlere ve inanmayıp sadece çamur atıldığını söyleyenlere kapak olsun.

Sayin Afsar beyi Iki günde toplanan dörtyüz imzaya tesekkür etmekle birlikte bu sayinin yetersiz oldugunu düsünüyorum HunTürk otagi bunun nedenini arastirmali ve sayinin yüzbine hatta daha fazlasina cikmasi saglanmalidir. KanalTürkün kisa zamanda dörtyüzbin imza toplamasinin sirri nedir

Kanaltürk bir televizyon kanalı ile her gün binlerce kişiye yayın yapıyor. Biz ise kaç kişiyiz diye sormaktan bile korkuyorum bazen. Zira bizim yaptığımız insanları "gaza getirme" operasyonu değil, Türkleri görev başına çağırıp, sorumluluklarını taşıma davetidir.

Türk insanı garip bir psikozun içerisinde. Adının biryerlerde geçmesinin bile başının belaya girmesini yeteceğini düşünüyor. Hazırladığımız yazı bir başkaldırış yazısıdır. Buradan bir tören geçişi yapın, kaç kişiyiz sayalım yazısı değildir. Bu nedenle "bizkaçkişiyiz" gibi altı boş bir site ile karşılaştırmanız doğru olmadı sanırım.

Çevrimdışı Altay-Turan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • Last Seljuk
Tuncay Özkan o kadar adam'dir iste, kafasina göre miting yaptirdi, akp'ye oy kazandirdi.

Ayni takim'dan olan Hulki Cevizoglu'da hosuma gitmiyor. Sanki tam samimi degil gibi, o'da.

Izledigim kanal "AVRASYA", haftasonu aksamlari çikan "Türk kahvesi" ve "Düsünce Zamani" programlarini izliyorum.
Özellikle Düsünce Zamaninda, çok ilginç ve Türkçü kisiler çikiyor.

1 yil kadar oluyor, Malatya üniversitesinden bir Tarih Profesörü çok güzel Program hazirlamisti, adam söyle diyordu:
"elimde KRIPTO ERMENI listeleri var, yalniz Devlet'e veririm. Bu Ermeni dönmeleri epey kalabalik, tarikatçilik - alevicilicik yapiyorlar, maras-malatya-sivas hattinda yayginlar, ...'
"Devlet, etnik köken arastirma merkezi kurmasi lazim, ..."
"Niçin Tunceli'nin %99 okuma-yazma biliyorda, diger kürtler cahil? çünkü Tunceli kürt'leri sahte alevi-kürt, aslinda ermeni dönmesi, .."

Ayni Profesör, "Türk Irki Beyaz ve Alp'tir" demisti. Gerçekten çok bilgiliydi.
Swords shine, Wolves guide,
Our horses were our brothers.
We destroyed together legions of Rome
We invaded Anatolia, we called it home

Our Culture is nature,
Our Religion is Sky.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Bizim temelimiz ego tatmini üzerine kurulu olmadigi icin ebdiyete kadar var olacagiz,uzun bir zaman kanalTürkte irkcilik Türkcülük üzerine propaganda yazilari yazdim,bu Yüce HunTürk Otaginin varligini tespit etmeme kadar devam etti,bana göre Otagimiz kabeden daha kutsaldir yücedir tartisilmazdir TTK
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı KENAN KALAK

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
Kanal Türk satıldı kanalın fettullahcı birine satılmasına üzüldüm çünkü TÜRK ismi var Tuncay özkan televizyona cıkıp ağladı kanalı neden sattığınıda açıkladı peki bu kanalı neden adı ne olursa olsun bir Milliyetçi veya Ulusalcı çıkıp satın almadı yoksa bende bu kişilere sattıkları için kınıyorum o kalanl yayına başladığı günden beri bende izledim kimlerin tekerine çomak soktuğunu izleyenler bilir birde o kanaldan başka varsa yalaka ve yağdanlık olmayan bir kanal onu izleyelim ama ben göremedim herkezin doğrusu kendinedir bir tek Türkçü televizyon kanalık yok hepsi iktidar yanlısı AB aşığı kanllardır kişiler önemli değildir ama iyi veya kötü insanların hissiyatına azda olsa tercüman olmuştur.Yoksa Kanal Türk teki proğram yapan kişileri bizde iyi tanıyoruz ama dinci basın ve birde satlık basın gibi yapmamak gerekir evet biz kaç kişiyiz veya Cumhuriyet mitingleri gibi insanları kandıramanın ahlaksızlıktan başka bir şey olmadığı gerçektir.     

Çevrimdışı GOKTURK

• Türkçü-Turancı
  • **
Kanal Türk satıldı kanalın fettullahcı birine satılmasına üzüldüm çünkü TÜRK ismi var Tuncay özkan televizyona cıkıp ağladı kanalı neden sattığınıda açıkladı peki bu kanalı neden adı ne olursa olsun bir Milliyetçi veya Ulusalcı çıkıp satın almadı yoksa bende bu kişilere sattıkları için kınıyorum o kalanl yayına başladığı günden beri bende izledim kimlerin tekerine çomak soktuğunu izleyenler bilir birde o kanaldan başka varsa yalaka ve yağdanlık olmayan bir kanal onu izleyelim ama ben göremedim herkezin doğrusu kendinedir bir tek Türkçü televizyon kanalık yok hepsi iktidar yanlısı AB aşığı kanllardır kişiler önemli değildir ama iyi veya kötü insanların hissiyatına azda olsa tercüman olmuştur.Yoksa Kanal Türk teki proğram yapan kişileri bizde iyi tanıyoruz ama dinci basın ve birde satlık basın gibi yapmamak gerekir evet biz kaç kişiyiz veya Cumhuriyet mitingleri gibi insanları kandıramanın ahlaksızlıktan başka bir şey olmadığı gerçektir.     

Sayın Kalak

Lütfen Türkçemize ve imla kurallarına özen gösterin. Bu nasıl bir yazı yazma sitili, nasıl bir imla, nasıl bir özen anlayamadım.

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
KanalTürk iyi veya kötü ama bir gerçek var,Akp  bir şekilde medyayı kontrolünde tutuyor  ve ele geçiriyor,gerçek olanda bu.

Çevrimdışı Budun

• Türkçü-Turancı
  • **
Bizim temelimiz ego tatmini üzerine kurulu olmadigi icin ebdiyete kadar var olacagiz,uzun bir zaman kanalTürkte irkcilik Türkcülük üzerine propaganda yazilari yazdim,bu Yüce HunTürk Otaginin varligini tespit etmeme kadar devam etti,bana göre Otagimiz kabeden daha kutsaldir yücedir tartisilmazdir TTK

Otağa üye olurken dini konuların tartışılmayacağına dair söz verdik.Verdiğim sözde durmak içinde bugüne kadar elimden gelen herşeyi yapmaya çalıştım.Ancak senin "otağımız kabeden daha kutsaldır,yücedir,tartışılmazdır." demen beni üzdü.

Türkçülerin bir olduğu ortamlar bizler için elbette en bahtiyar olduğumuz mekanlardır.Ancak ifadeniz beni fazlasıyla üzmüştür.
Hiç bir acımızı ne unuttuk nede yüreğimize gömdük.Kin yaptık ve kinimizin ateşiyle yüreğimizi kovurduk...

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Sayin kandasim,,yukaridaki ifademde herhangi bir pismanlik veya geri adim atmam söz konusu olmamakla birlikte, üzüntün üzüntümdür. Konu din´i bir tartisma yaratma amaci gütmemektedir,o nedenle konuyu,Otag yönetimine tasiyip,verilecek her türlü,ceza ve yaptirima saygi gösteririm.TTK
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı KENAN KALAK

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
Sayın Göktürk bey evet imla kurallarında hata yapmışımdır ama benim şivem budur ben ne kürdüm nede arabım nede başak bir ırktanım benim bu siteye ileti göndermem Kamından gelmektedir benim kanım Türk Kanıdır benim dedem nenem ve halam Fransızların Adanayı işgalinde ermenilerce yeşilobada hunharca öldürülmüşlerdir.orası şuan şehitliktir ben onların torunuyum yıllarca Türklük yolunda yürüyen biriyim ama bu saat ten sonrada bu konuda imla dersi almak bilmem nasıl olur istenmediğim yerde olmam.

ilteris7

• Ziyaretçi
Sayın Göktürk bey evet imla kurallarında hata yapmışımdır ama benim şivem budur ben ne kürdüm nede arabım nede başak bir ırktanım benim bu siteye ileti göndermem Kamından gelmektedir benim kanım Türk Kanıdır benim dedem nenem ve halam Fransızların Adanayı işgalinde ermenilerce yeşilobada hunharca öldürülmüşlerdir.orası şuan şehitliktir ben onların torunuyum yıllarca Türklük yolunda yürüyen biriyim ama bu saat ten sonrada bu konuda imla dersi almak bilmem nasıl olur istenmediğim yerde olmam.

Kenan Kalak, kimse sana Türk değilsin dememiş ki... Lafı çarpıtmaya gerek yok. "İmla Kurallarına dikkat edin!" diye OTAĞ YÖNETİCİMİZ GÖKTÜRK BEĞ tarafından uyarılmışsınız.

Madem Şehit Torunusun. Atalarına layık ol ! Onlar gibi konuşurken ve yazarken; Temiz , Arı Türkçe kullan. Burası sanal çapulcuların at oynattığı Mynet Sohbet  Odası değil !  Neticede bu uyarıları keyfimizden yapmıyoruz yada kendimizi tatmin edip, üyeleri terörize etmek, küçük düşürmek gibi bir amacımızda yoktur. Doğru düzgün Türkçe yazmaktan, kendini ifadeden aciz yaratıklar yüzünden Türkçüler bugün toplumda alaya alınıyorlar.

Sen mensubu olduğun Davanın yükselmesini, Toplumda saygı göstermesini istiyorsan; fikirlerini yazıya döktüğünde, başkaları ile paylaştığında,  ciddi ve anlaşılır mesajlar vermek zorundasın. Yazı ve İmla kurallarına uymak; bu yüzden her TÜRK için hele ki bir TÜRKÇÜ için BAŞBUĞ ATATÜRK buyruğudur ve ATSIZ ATA'nında bize bıraktığı yadigardır. Buna uymayanları, riayet etmeyenleri burada istemiyoruz. Gitsinler sanal geyik otağlarına takılsınlar.

Otağımızda da bu ciddiyeti ne pahasına olursa olsun, sağlayacağız.

Kim bizim yanımızda kalırsa Andamız, Kandaşımız olarak benimseriz. Eğer ki; birileri bundan gocunuyor ve rahatsız oluyorlarsa da, istedikleri yere gidebilirler. Kimseyi burada zorla tutmuyoruz.

TTK