Gönderen Konu: YÜZDE YÜZ TÜRKOĞLU TÜRK'ÜM  (Okunma sayısı 13961 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
YÜZDE YÜZ TÜRKOĞLU TÜRK'ÜM
« : 05 Haziran 2006 »
GANDAŞLARIM BANA LÜTFEN AKIL VERİN;
       Bir düşünüyorum olmuyor!iki düşünüyorum olmuyor;..Ya biz TÜRKİYE CUMHURİYETİ'nin kurucuları TÜRK'lerin evlatlarıyız da başımızdakiler kim??Ne iş yaparlar?Her ALLAH'ın günü şehid haberi almaktan bıktım,alt tarafı ciğeri beş para etmez çapulcular bkarşısında bu kadar acizmiyiz biz????
    Oldukları mezraları yakacak güce sahip değilmiyiz?adamlar ülke güvenlimiş,dünya güvenliğiymiş diyerekten heryeri istila ediyor ama biz yıllardır vatan selameti diyerek şerefsizleri alt edemiyormuyuz??
    VEDE EN ÖNEMLİSİ ;DÜNYA DEVLETLERİ ARASINDA SİLAH TİCARET ANTLAŞMALARI,BİRLEŞMİŞ MİLLETLER YASALARI,SİLAH FABRİKALARI DENETÇİLERİ NE İŞ YAPIYOR DİYEREKTEN BİZİM BAROLARIMIZ NİÇİN BÜTÜN DÜNYA MAHKEMELERİNİ DAVA AÇMIYOR???????
    Delleneceğim az kaldı ya sabır....

Bizim devletimizin yasama ve yürütme organları ne işe yarıyor?İMRALI'daki p...çe yalakalıkmı yapıyorlar???
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE

Çevrimdışı TİMURGÜRKAN

• Yeni Üye
  • *
Ynt: YÜZDE YÜZ TÜRKOĞLU TÜRK'ÜM
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2006 »
 Türk çocukları yıllardır'' Yurtta sulh dünyada sulh''  masalıyla uyutuluyor.Euravision yarışmasında ermeni piçlerine 10 puan verebilecek kadar kin duygusu kalmamış bir millet olduk çıktık.
 Depremde 2 it 3 adam gönderdiler diye yunan piçi dostumuz ve müttefikimiz oldu çıktı hatta durumu abartıp yunanlılar Avrupa kupasını aldıkları zaman elimize yunan bayrağını alıp Taksimde şampiyonluğu kutlamaktan dahi geri kalmadık.
 Yüzlerce askerimizi kesen araplar din kardeşimiz oldu , Filistinde yetiştirilen teröristler Mehmetlerimizi vurdu ama Filistin daima kanayan yaramız oldu.
 Yıllardır yaşadıkları vatana ihanet eden kürtlere dahi hala kardeş muamelesi yapıyoruz ve at gözlüklerimizi çıkartmaktan adeta korkuyoruz.
 KURTULUŞUMUZ VE AYAĞA KALKIŞIMIZ ANCAK TİTREYİP ÖZÜMÜZE DÖNDÜĞÜMÜZ ZAMAN MÜMKÜN OLACAKTIR.
 Saygılarımla....

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 07 Haziran 2006 »
EVET BİRİNCİ İLKEMİZ BELLİ İKEN SON İLKELERE DALDIK..
      YURT'TA SULH,,CİHANDA SULH!!!!!
BE kardeşim benim yurdum da sulh mü kaldıda,cihan da sulh arayayım??Düşmanlarımızın tuzakları ve yaptıkları belli,,,madem öyle diyeceksin bütün dünya ülkelerini restini çekeceksin,,adamlar ilk önce kürt saidi ,,sonra aslayı,,sonra tüm kurulu tezgahlarını genişleterek içeriden parayla sütü kanı bozukları...
    Eğitiminden,silah ve mühimmatına kadar herşeylerini veriyorlar!!!!e geriye ne kaldı ??
  Diyeceksin ki! ya bu işlerden vaz geçin adam gibi durun..yada elinizden geleni ardınıza koymayın...diyeceksin basacaksın heryeri..bak o zaman bu ülkede TÜRK'ten başka birşey kalıyormu'!

EVET DEDİĞİN GİBİ ATLAR TEDAVÜLDEN KALKINCA GÖZLÜKLERİNİ TAKMAK BİZİMKİLERE KALMIŞ:....AMA BİLMİYORLAR O GÖZLÜK DEĞİL,,,KÖRLÜK...
EFEDİR ADIMIZ
KANSIZ EFE

Çevrimdışı TeknikTürk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 07 Haziran 2006 »
Türk çocukları yıllardır'' Yurtta sulh dünyada sulh''  masalıyla uyutuluyor.Euravision yarışmasında ermeni p...lerine 10 puan verebilecek kadar kin duygusu kalmamış bir millet olduk çıktık.
 Depremde 2 it 3 adam gönderdiler diye yunan p...i dostumuz ve müttefikimiz oldu çıktı hatta durumu abartıp yunanlılar Avrupa kupasını aldıkları zaman elimize yunan bayrağını alıp Taksimde şampiyonluğu kutlamaktan dahi geri kalmadık.
 Yüzlerce askerimizi kesen araplar din kardeşimiz oldu , Filistinde yetiştirilen teröristler Mehmetlerimizi vurdu ama Filistin daima kanayan yaramız oldu.
 Yıllardır yaşadıkları vatana ihanet eden kürtlere dahi hala kardeş muamelesi yapıyoruz ve at gözlüklerimizi çıkartmaktan adeta korkuyoruz.
 KURTULUŞUMUZ VE AYAĞA KALKIŞIMIZ ANCAK TİTREYİP ÖZÜMÜZE DÖNDÜĞÜMÜZ ZAMAN MÜMKÜN OLACAKTIR.
 Saygılarımla....
Duygularıma dermen oldum kardeşim..Kesinlikle katılıyorum...Sanki koca milletin üzerine ölü toprağı serpilmiş,düşünemez sürülere dönmüş...

Çevrimdışı Deli Kurt

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 13 Haziran 2006 »
Kandaşım çok güzel bir konuya değindin,ne yazıkki bu zamanda ben Türkçüyüm Türk milliyetçisiyim demek bile suç haline geldi kaldıki gerisini sen düşün.Evet kim ne derse desin biz bu ülkenin savunma refleksleriyiz ve bulunduğu koltuktan güç alan satılmış itler iyi bilsinki Türk milliyetçilerinin söyleyecek sözü kalmadığı zaman bu topraklar için kıyamet başlamış demektir.
Biz ki Ustasıyız Vatan Sevmenin...

Çevrimdışı nil

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 13 Haziran 2006 »
Maalesef, kanı bozuklar devlete ,millete ,Cumhuriyetimize hakaret ettiklerinde demokratik hak; bizler TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM,TÜRKÇÜYÜM dediğimizde provokasyon oluyor

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 16 Haziran 2006 »
ben özellikle bizim şehir merkezinde bulunan dtp adlı uyduruk parti merkezini görünce deli oluyorum.önceler dtp diye birşey yoktu ama tayyip denen başvekil sayesinde şehrimiz dtp li it kopuklarla doldu.

her seferinde ofisin yanında geçiyorum ve her seferinde ofisin tabelasını gördüğümde içimde bir istek uyanıyor ve elim belimdeki silaha gidiyor.içeri girip alın lan size bağımsız devlet diyerek hepsinin kafasına sıkmak istiyorum.inanın onları boğmak geliyor içimden.

ama her seferinde de devriye gezen çevik kuvvet polisi abimiz olum biz de istiyoruz ama emir buyuk yerden, olmaz diyor.

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
« Yanıtla #7 : 16 Haziran 2006 »
YURTTA SULH CİHANDA SULH sözü Başbuğ Atatürk'ündür. Ancak bu söz onun cümlesinin sadece girişidir. Barışçı, teslimiyetçi humanist korkaklar nedense sözün ilk kısmını almışlar kalanını yontmuşlardır. Bu sözün devamını burada yazmayacağım. HAZIR OLMASI KOLAY OLUR. LÜTFEN ARAŞTIRINIZ. Ancak bu sözün bütünüyle Atatürk aslında tüm Dünyaya açıkça meydan okumuştur. Daha sonra söz bu halinden çıkarılıp sadece girişi alınarak asıl amacından adice saptırılmıştır.

Şimdi ben desemki: Ben dünyanın en adi adamıyım eğerki vatanım tehdit altındayken kanımın son damlasına kadar savaşmaktan bir adım geri durursam..

Birileri de cümlenin sadece ilk 5 sözcüğünü alıp bakın albay böyle demiş derlerse nasıl olur?

Bu Yurtta Sulh Cihanda Sulh SÖZÜNDE DE DURUM AYNEN BUDUR.

aynı şeyi ben yazacaktım albayım, zahmetten kurtardınız beni.

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
« Yanıtla #8 : 16 Haziran 2006 »
ben özellikle bizim şehir merkezinde bulunan dtp adlı uyduruk parti merkezini görünce deli oluyorum.önceler dtp diye birşey yoktu ama tayyip denen başvekil sayesinde şehrimiz dtp li it kopuklarla doldu.

her seferinde ofisin yanında geçiyorum ve her seferinde ofisin tabelasını gördüğümde içimde bir istek uyanıyor ve elim belimdeki silaha gidiyor.içeri girip alın lan size bağımsız devlet diyerek hepsinin kafasına sıkmak istiyorum.inanın onları boğmak geliyor içimden.

ama her seferinde de devriye gezen çevik kuvvet polisi abimiz olum biz de istiyoruz ama emir buyuk yerden, olmaz diyor.

bahsettiğin hangi şehir ?
ben denizli sarayköy'de dahi dtp'nin koca koca afişlerini gördüm, tam bu batı bölgesinde dtp'nin ne alakası var diye soracaktım ki aklıma geldi, kürt hayvanı her yeri sardı; batısı doğusu kalmadı hatta batıdaki şehir teröristleri çok daha tehlikeli.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 17 Haziran 2006 »
Arkadaşlar aynı yaraları taşıyoruz farkındasınız..Ama ATATÜRK'ün sözünün kısaca özetli açıklamasını üçüncü konuya yazdım anlayanınız anlar..Bileniz gerisinide bilir...
ESEN KALIN..
EFEDİR ADIMIZ
KANSIZ EFE