Gönderen Konu: YÜZDE YÜZ TÜRKOĞLU TÜRK'ÜM  (Okunma sayısı 13964 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Ynt: YÜZDE YÜZ TÜRKOĞLU TÜRK'ÜM
« Yanıtla #10 : 17 Haziran 2006 »
Kocaeli il merkezinde dtp ve mhp binaları yan yana duruyor.İsteyen HSBC nin arkasına geçip bakabilir.

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
« Yanıtla #11 : 17 Haziran 2006 »
mhp Türkçülük'e,Türk'e,Türkiye'ye ihanetin partisidir bu bağlamda her şey mümkün

Çevrimdışı Deli

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #12 : 18 Haziran 2006 »
 Irkdaşlar yanlız MHP'yi Alpaslan Türkeş'den önce ve sonra diye ayırmak gerek. Ülkücülerin görüşü bizden belirli yerlerde farklı olabilir.Ama asla ve asla gerçek Ülkücüler bizim düşmanımız değildir.

Ama Alpaslan Türkeş'den sonra gelen Bahçeli ve Bahçeli yalakaları bize olduğu gibi gerçek Ülkücülerede düşmandır.Bahçeli MHP'nin çizğisini,tavrını,çehresini tamamen değiştirdi.

NE AMERİKA , NE RUSYA , NE ÇİN ,
HERŞEY MİLLİYETÇİ TÜRKİYE İÇİN ...

Çevrimdışı Alp Tigin

• Yeni Üye
  • *
  • TANRI TÜRKÜ KORUSUN
« Yanıtla #13 : 19 Haziran 2006 »
Irkdaşlar yanlız MHP'yi Alpaslan Türkeş'den önce ve sonra diye ayırmak gerek. Ülkücülerin görüşü bizden belirli yerlerde farklı olabilir.Ama asla ve asla gerçek Ülkücüler bizim düşmanımız değildir.

Ama Alpaslan Türkeş'den sonra gelen Bahçeli ve Bahçeli yalakaları bize olduğu gibi gerçek Ülkücülerede düşmandır.Bahçeli MHP'nin çizğisini,tavrını,çehresini tamamen değiştirdi.

sayın ırktaşım çok yalnış düşünüyorsun kürdü ASİL TÜRK IRKIYLA kardeş tutan hiçbir ülkücüyle aynı çizgide olmadım olamamda bırakalım mhp liler kürt kardeşleriyle mutlu olsunlar

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
« Yanıtla #14 : 19 Haziran 2006 »
mhp ile ilgili bilinmeyenler için ALİ BALSEVEN ismini bir araştırmanızı öneriyorum.

Çevrimdışı Deli

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #15 : 19 Haziran 2006 »
 Alp Tiğin Irkdaşım düşüncelerimin hepsi doğru olmayacağı gibi,her düşüncemizde aynı olamaz.Hapinizin düşüncelerine de sonsuz saygı duyuyorum.

Bakın MHP'yi sevmeyenler olacaktır bende bunlardan biriyim.Ama bu durumda sevmiyorum.Alpaslan Türkeş çok sevdiğim ve takdir ettiğim bir şahsiyettir.Kaldı ki bunda kötü bir durumda yok.

Ülkücülük ve Türkçülük kardeştir.Hepimiz Türk'ün yine o eski büyük günlerine döndürmek için uğraşıyoruz.Dediğim gibi herkesin düşüncesi bir değildir.Onlar Kürd'ü bugün bir Türk Boyu zannediyorsa ileride gerçeği anlayacaktır.

Hee...Ülkücülerle bizim aramızda birde bayrak yarışı vardır.Bu yarış Türklüğün Akıncılığı bayrağıdır.Bahçeli'ye kadar bu bayrak Ülkücülüğün elindeydi.Ama Bahçeli MHP'nin başına geçtiği günden bu yana bizim elimizdedir.

Ülkücüleri kendime hep kardeş gördüm.Babamda bir Ülkücü,çevremde de çok Ülkücü var.Ama Babam dahil, Ülkücü arkadaşlarla tartıştığımız hep üç konu var.İçimizdeki  azınlıklar konusu,benim Irkçı olmam ve Onların İslam'ı  kendilerine Ülkü  yapmaları.

Bu üç konu hariç farklı hiçbir farklı düşüncemiz yok.

Bayraklı  Irkdaşım.Kürt konusunda evet hiçbir değişiklik yok.Ama Milliyetçilik çizgisinden çok uzaklarştılar.Artık MHP'de miting meydanlarında onun bunun dedikodusunu yaparak oy toplamaya çalışan kocakarılara döndü.

MHP'nin bugünlere gelmesinde de,bu duruma düşmesinde de çok takdir ettiğim ama bu durum için biraz suçlu gördüğüm Alpaslan Türkeş'in payı var..Alpaslan Türkeş 80 yaşına gelmesine rağmen MHP'nin liderliğini bırakmaması bana Sultan Süleyman Han'ın durumundan pek farklı görünmüyor.Bence yerine daha enerjik birine bırakması bu ajanın Ülkücülüğü bu hale sokmasını engeleyebilirdi.

Ülkücüleri severim daha önce dediğim gibi kardeş görürüm.Ama geçen buraya 9 Işığı yazmaya kalkan tip gibilerden,aklı sıra birşey yapmaya çalışandan,ÖzTürk olmadan kendini tatmin etmek için Ülkücü olanlardan,sırf kavga dövüş ve ortam için Ülkücüyüm diyenlerden,kızlar benden hoşlansın diye,arkam olsun diye Ülkücüyüm diyenlerden nefret ederim.Bunlarında Ülkücülükle alakası yoktur zaten.Bu tipler hem gerçek Ülkücülere,hemde bize düşmandır.

Brekisefal Irkdaşım verdiğin ismi biraz araştıracağım

Saygılarımla

NE AMERİKA , NE RUSYA , NE ÇİN ,
HERŞEY MİLLİYETÇİ TÜRKİYE İÇİN ...

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #16 : 20 Haziran 2006 »
evimden çok ta uzak olmayan bir mesafede mhp ve dtp merkzeleri yanyana durunca benim için A.Türkeş'in bir anlamı kalmıyor.

Diyelim ki kendisi büyük liderdi..eyvallah...

ama onca liderlik hayatında kürtle hemde en uyuz kürtle bizim parti binasi yanyana olamaz diye üyelere öğretmedi mi birşey?

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #17 : 24 Haziran 2006 »
SİYASET DENİLEN ŞEY KAHPELİKTEN VE KOLTUK SEVDASINDAN İLERİ GİDEMEZ..
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE

tuğşad

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 24 Haziran 2006 »
ne kadar bu siteye giren varsa

TanriKutMete

• Ziyaretçi