Gönderen Konu: Ankara'da Gökbörü Derneğinin Hocalı Standı Saldırıya uğramıştır.  (Okunma sayısı 29641 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Anlasilir gibi degil ! Niye israrla kürt degilde gomonos denilmesi tercih ediliyor ? "Gomonos geliyor din elden gidiyor" oldugu icinse , gomonos gitti yandi bitti kül oldu din kaldi bize yadigar. Dininde etrafinda örgütlenerek nasil milletin degerlerinin talan edildigine sahit oluyoruz,cok sürmez Türkün yerinede cok milletlilik anlamina gelen "Türkiyeli"ligi hazmettirecekler . Burada gomonosun günahi ne (!?) Bu adamlar iktidara kizil gomonoslarinmi yoksa yesil gomonoslarinmi oylari ile geldiler ? Eger bu gomonos ifadesi kahpe kürtlerin kürtlüklerini maskelemek icin kullaniliyorsa ona bir sözümüz olamaz (!) Böyle devam edin ! Kürtler iyi, gomonoslar kötü (!) Haa birde sunu merak ettim . Saldirganlarin arasinda kürtlere " bin yillik kardesligi yasa ve yasat" mitinglerinin düzenleyicileri Türkücü , pardon ülkücü kardeslerimiz varmiydi ? Olmamalari büyük eksiklik olurdu zaten !
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

KaraTekin

• Ziyaretçi
Anlasilir gibi degil ! Niye israrla kürt degilde gomonos denilmesi tercih ediliyor ? "Gomonos geliyor din elden gidiyor" oldugu icinse , gomonos gitti yandi bitti kül oldu din kaldi bize yadigar. Dininde etrafinda örgütlenerek nasil milletin degerlerinin talan edildigine sahit oluyoruz,cok sürmez Türkün yerinede cok milletlilik anlamina gelen "Türkiyeli"ligi hazmettirecekler . Burada gomonosun günahi ne (!?) Bu adamlar iktidara kizil gomonoslarinmi yoksa yesil gomonoslarinmi oylari ile geldiler ? Eger bu gomonos ifadesi kahpe kürtlerin kürtlüklerini maskelemek icin kullaniliyorsa ona bir sözümüz olamaz (!) Böyle devam edin ! Kürtler iyi, gomonoslar kötü (!) Haa birde sunu merak ettim . Saldirganlarin arasinda kürtlere " bin yillik kardesligi yasa ve yasat" mitinglerinin düzenleyicileri Türkücü , pardon ülkücü kardeslerimiz varmiydi ? Olmamalari büyük eksiklik olurdu zaten !

ee kirolarin dokunulmazligi varya basganim !

Çevrimdışı KökTürk

• Türkçü-Turancı
  • **
Bu kürt kancıklar var ya 10 sene önce sesleri çıkmazken açılım saçılım diye diye bu hale getirildiler.
Bu devran döndüğünde it gibi kaçacak yer arayacaklar
“Öd tengri yaşar. Kişi oglı kop ölgeli törümüş.”
(Zamanı Tanrı yaşar. İnsanoğlu hep ölmek üzere türemiş.)

- Bilge Kağan

Üstte mavi gök, altta yağız yer kılındıkta, ikisi arasında insan oğlu kılınmış.
İnsan oğlunun üzerine ecdadım Bumin Kağan, İstemi Kağan oturmuş.
Oturarak Türk milletinin ilini töresini tutuvermiş, düzenleyivermiş.
Dört taraf hep düşman imiş.
Ordu sevk ederek dört taraftaki milleti hep almış, hep tâbi kılmış.
Başlıya baş eğdirmiş, dizliye diz çöktürmüş...

Çevrimdışı AFŞAR BÖRÜ

• Türkçü-Turancı
  • **
Bu kürt kancıklar var ya 10 sene önce sesleri çıkmazken açılım saçılım diye diye bu hale getirildiler.
Bu devran döndüğünde it gibi kaçacak yer arayacaklar
Hıı evet evet biz burda klavye Türkçülüğü yapalım,Ülkücüler ocaklarda çay içsin tabi tabi kaçacak yer ararlar ÇARE SOKAKLARDA

Çevrimdışı KökTürk

• Türkçü-Turancı
  • **
kizilbasbug kandaşım öncelikle hoşgeldiniz, esenlikler

klavye Türkçülüğü şeklinde tanımladığınız durum gerek bu otağda gerek başka yerlerde her daim eleştiriliyor.
Çarenin sokaklarda olduğu da her zaman dile getiriliyor, bunun örneğini de Gökbörü Derneği'nin yaptıklarında bulabilirsiniz.
Benim dernekle tanışmam da bu vesile ile oldu nitekim.

Yalnız dediğimle, eleştiriniz arasındaki bağlantı kuramadım. Benim de kastım bu işin sokaklarda çözüleceği idi zaten.
“Öd tengri yaşar. Kişi oglı kop ölgeli törümüş.”
(Zamanı Tanrı yaşar. İnsanoğlu hep ölmek üzere türemiş.)

- Bilge Kağan

Üstte mavi gök, altta yağız yer kılındıkta, ikisi arasında insan oğlu kılınmış.
İnsan oğlunun üzerine ecdadım Bumin Kağan, İstemi Kağan oturmuş.
Oturarak Türk milletinin ilini töresini tutuvermiş, düzenleyivermiş.
Dört taraf hep düşman imiş.
Ordu sevk ederek dört taraftaki milleti hep almış, hep tâbi kılmış.
Başlıya baş eğdirmiş, dizliye diz çöktürmüş...

Çevrimdışı AFŞAR BÖRÜ

• Türkçü-Turancı
  • **
kizilbasbug kandaşım öncelikle hoşgeldiniz, esenlikler

klavye Türkçülüğü şeklinde tanımladığınız durum gerek bu otağda gerek başka yerlerde her daim eleştiriliyor.
Çarenin sokaklarda olduğu da her zaman dile getiriliyor, bunun örneğini de Gökbörü Derneği'nin yaptıklarında bulabilirsiniz.
Benim dernekle tanışmam da bu vesile ile oldu nitekim.

Yalnız dediğimle, eleştiriniz arasındaki bağlantı kuramadım. Benim de kastım bu işin sokaklarda çözüleceği idi zaten.
Afedersiniz kaba davranmak istemedim ama kaçacak yer arayacaklar diyoruz her seferinde fakat en küçük faaliyetimiz yok adamlar standımızı dağıtıyor bekliyoruz daha zoruma gidiyor bir Türk'e bunların yapılması ya biz bolca "Şerefsizler-köpekler-itler" diyoruz biraz doğru bir dille anlatalım davamızın neden haklı olduğunu böyle küfür edeceğimize kendimizi bilim,sanat alanında geliştirelim bir Kızılbaş olarak ben Ahmet Kaya dinlemek istemiyorum Fuzuli'nin Hatayi'nin şiirlerini bizim sanatçılarımız niye okumuyor gerçekten zoruma gidiyor...

Çevrimdışı İlb Er Tonga

• Türkçü-Turancı
  • **
Hocalı Soykırımı'nı unutturmamak için çalışan ırktaşlarımıza yapılan bu hain saldırı neticesinde yaralanan kandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Bu saldırı bir kere daha göstermiştir ki Türklüğe ve Türkçülüğe her fırsatta saldırmak için hazır bekliyorlar. Türklük bilincine sahip çıkıp, Türklüğü ve Türkçülüğü savunacak olan yine Yüce Türk milletinin fertleridir. Yeter ki milletimiz Türk ırkının üstünlüğünün Türk ırkının gücünün farkında olsun.

Çevrimdışı Tien San

• Türkçü-Turancı
  • Hunkurt - Tien San
Gök Börü Turanci hareketimize yapilan kahpe saldiriyi lanetliyor degerli yönetici ve andalarimiza ulu Tanridan acil sifalar diliyorum. T.T.K.
EN GÜZEL YÜZ BIZE CIRKIN BIZ SEVERIZ TÜRK YÜZÜ
EN IYI ÖZ BIZE FENA BIZ ISTERIZ TÜRK ÖZÜ.
MILLETCE HEP ALKISLARIZ ANILDIKCA TÜRK SÖZÜ.
            TANRI TÜRK´Ü KORUSUN.

Çevrimdışı P...can

• Yeni Üye
  • *
  • Pembe Ev/ Bentderesi
Hükümetin, apo teröristi ile görüsmelerini gündemden düsürmek icin yapmislardir  bu saldiriyi.
Koministler adina kürtcüler tezgahlamistir mutlaka, biz bu soysuzlari sevmesekde bir gercek varki ince detay calismayi cok iyi biliyorlar.
Soysuzlukta sınır tanımayan bir piçtir.

Çevrimdışı KÜR ŞAD 2023

• Türkçü-Turancı
Türk bayrağı yakıldığı doğru mu? Baştan söylendi, sonra olayı anlatan arkadaşlarımız tekrar belirtmediler. Bu benim için önemli. Yanlış bir şey anlatmak istemiyorum insanlara. Olanı olduğu gibi anlatacağım. Saldıranlar ÖSP-TKP-PKK karışımı moskoflar ve Türk bayrağı yakıldı doğru değil mi?
Bir de hala hazmedemiyorum ben. Nasıl olur nasıl????
TÜRK'E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR!