Gönderen Konu: SINIR ÖTESİ OPERASYON KARARI, NİHAYET ALINIYOR...  (Okunma sayısı 38701 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
VUR BOZKURT'UM, VUR TİLKİYE!!!
VUR Kİ KURTULSUN TÜRKİYE!!!

2. Hava taktik Üs Komutanlığı'na bağlı jetlerin tamamı havalanmış olup, sınır bölgesine yoğun bombardıman yapılmaktadır.

TÜRK'E KEFEN BİÇENİN, KORKUNÇ ECELİ GELMİŞTİR!!!

TANRI TÜRK'ÜNÜN YANINDADIR!
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı DEDEM KORKUT_ASYA

• Türkçü-Turancı
Kurban Olurum o ellere gebersin hepsi........

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
ABD birkac gün süre istedi
« Yanıtla #72 : 22 Ekim 2007 »
ABD birkaç gün süre istedi
   21 Ekim 2007
Başbakan Tayyip Erdoğan, Hakkari'deki hain pusuda verilen 12 şehidin ardından ABD Dışişleri Bakanı Rice'ın kendisini arayarak Türkiye'nin operasyon yapmaması için birkaç gün süre istediğini söyledi.
İşte Erdoğan'ın açıklamasından satırbaşları:

- Birileri istiyor diye olağanüstü hal ilan edemeyiz.

- Talabani'nin K.Irak'taki PKK varlığıyla ilgili açıklamaları bizi tatmin etmiyor. Konuyu değerlendiriyoruz.

- ABD Dışişleri Rice beni arayarak birkaç gün süre istedi. ABD adım atacaktır. Kendilerine müttefik olmanın gereğinin bu olduğunu söyledim. çünkü çok geç kaldığımızı aktardım.

- Bu terörü durdurmak için gereken ne ise yapılacak. Bedeli ne ise ödenecek.

- Medyada yapılan yayınlar toplumsal psikolojiyi olumsuz etkiliyor. Terör örgütünün en büyük arzusu kendi reklamını yapmaktır.

- Tepkilerimizi şimdilik içimizde tutsak etmeliyiz. Herşeyimizi sağduyu ile kontrollü bir şekilde götürmek gerekir. Aramızdaki birlik ve beraberliğimiz için çok çok isabetli olacaktır.

- Irak'ın Kuzey'in de terör örgütünün konuşlanmasına çanak tutulmasını anlamamız mümkün değildir. Türkiye uluslararası hukuktan doğan haklarını kullanacaktır. Buna kimsenin hayır demesi mümkün değildir. Zaten bu konuda birçok ülkede düşüncelerini açıklamıştır.

- Halkımızı sağduyuya davet ediyorum.

- Sınır ötesi için çıkarılan tezkere bugünler için çıkarıldı. Gereken adım neyse atarız.

ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ynt: ABD birkac gün süre istedi
« Yanıtla #73 : 22 Ekim 2007 »
Yoruma,gerek varmi? Satilmisligimizin belgesi gibi.Adam,cok gec kaldigimizi,agziyla itiraf,etmiyormu?
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı ÇEPNİ_TÜRKÜ

• Türkçü-Turancı
Ynt: ABD birkac gün süre istedi
« Yanıtla #74 : 22 Ekim 2007 »
Bunlar rezil başka bişey değil. Talabani size kedi bile teslim etmeyiz dedi cevabını bile veremediler rezil edip bıraktılar bunları.
Abd nin süre istemesi de, her zaman yaptığı gibi oyalamak, işine gelmeyen şeyleri havada bırakmak, sabır yoklamak vs...
Dikkat çeken şeylerden biri de bedeli neyse öderiz meselesi. Ne demek bu ya? Bize kim neden bedel ödetecekmiş? Bedeli neyse ödeteceğiz! Budur!
'Biz doğrudan doğruya Milliyetperveriz ve Türk Milliyetçisiyiz.'
'Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır!'

ATATÜRK

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Bu Ne Demek yahu..

Ne Yani Abd Den İzinmi bekleyceğiz...

Olmaz Öyle şey...

Bu Kadar da Olmaz...

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
İşte akp iktidarının teslimiyetçi, işbirlikçi ve satılmış yüzü:

Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül:
Sınır ötesi operasyon planları olduğunu, ancak bunun ''aciliyeti bulunmadığı''nı belirtti.
Vecdi Gönül, ABD Savunma Bakanı ile görüşmesinde, "Türkiye'nin, ABD'den, Irak'ta terör örgütüne karşı somut birşeyler yapmasını beklediğini" kaydetti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, ABD Başkanı George Bush ile "5 Kasım'da görüşeceğini" belirten Bakan Gönül, "bunun askeri harekatın bu tarihten önce olmayacağı anlamına gelip gelmediğine" ilişkin soruya, "bunun belli olmadığı" yanıtını verdi.

Bilmem ki daha kaç can gidecek, ne kadar mübarek Türk kanı akacak?
İktidar, karanlık mahfillerde abd ve ab'ye verdiği sözlerin ve sırf iktidar olmak için, altına imza attıkları gizli antlaşmaların başlarına geçirdiği tasmayla adeta; tasmalı fino gibi, adb ve ab güdümünde hareket etmektedir.
Oysa ki Türk Milleti, son menfur olaydan sonra sokaklara inmiş, kahpe kürt odaklarınına karşı, tavrını açıkça ortaya koymuştur.
abd ve ab'nin güdümündeki akp iktidarı, abd ve ab'nin adım adım uyguladığı, sinsi ve çirkin, planla kürt otonomisine alt yapı hazırlandığını görmüyor mu? Yoksa, görevi bu olduğu için mi, böyle hareket ediyor?
Bence ve Türk Milletince, ikincisini yapıyor!
Artık, hiç bir şüpheye mahal vermeyecek şekilde, anlaşılmıştır ki akp iktidarının görevi, fedaratif eyalet sistemine hizmettir.
Tabii, Türk Milletinin çelikten iradesi, hesaba katılmaksızın.
Oyun ve hesap bu!!!
Şimdilik, Türk Milletinin hesabını, hesaba katan yok.
Bundan seksen küsür yıl önce de, aynı hesaplar yapılmış ve bütün hesaplar, alt üst olmuştu..
Bozkurt ruhlu Türk'ün hesabını hesaba  katılmayan, bütün hesaplar, şaşacaktır.
Büyük Türk Milletinin tarihi, bunun sayısız örnekleriyle doludur.

TTK.

Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

oguz33

• Ziyaretçi
İşte akp iktidarının teslimiyetçi, işbirlikçi ve satılmış yüzü:

Artık, hiç bir şüpheye mahal vermeyecek şekilde, anlaşılmıştır ki akp iktidarının görevi, fedaratif eyalet sistemine hizmettir.

TTK.[/b][/color]

Dağdaki itleri parlementoya davet eden zihniyet için başka ne söylenebilir ki zaten. Üçoklu Börü Andamın dediği gibi bütün hesap bunun üzerine kurulu. Onlar görevlerinin gereğini yapıyorlar. Yaklaşık 1 asır önceki senaryolar bir kez daha karşımızda. Ama TÜRK'ün sabrının taştığının da farkındalar. Şimdi aşağı tükürseler sakal, yukarı tükürseler bıyık.  1 asır önce TÜRK'ün yaptıkları 1 asır sonra tekrar edecektir. Çünkü tarih tekerrürden ibarettir. TÜRK'e Kefen Biçen ile TÜRK'e Kefen Biçene yardım ve yataklık eden bizim gözümüzde aynıdır ve sonları da bellidir.Bunu yapacak gücümüz de DAMARLARIMIZDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

TTK.

oguz33

• Ziyaretçi
Şu iğrenç açıklamaya bakın kandaşlarım. Bedeli ne ise ödenecekmiş. Sen Türkiye'nin Başbakanı olacaksın ve böyle bir açıklama yapacaksın. Hala hangi ülkenin Başbakanı olduğunun farkında bile değil. TÜRK bedel ödemez, bedel ödetir. Bunu hala anlayamadıysan yakında anlarsın. Tüm soyu bozuklarla onların satılmış işbirlikçilerine gereken bedel ÖDETTİRİLECEKTİR.

TTK.

Çevrimdışı GoNCaKaTuN

• Türkçü-Turancı
  • **
Bu operasyon için geç kalındı .. çoktan başlamaları gerekiyordu .. Bu pkk yı başımıza saran yine baştakiler. temizlemek için ellerinden geleni yapmıyorlar. Daha kaç şehit verilmesi gerekiyor ??