Gönderen Konu: AZILI TÜRK DÜSMANLARININ, VATAN HAINLERININ ISIM LISTESI ...  (Okunma sayısı 133302 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Almıla

• Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Asena Gençlik
Bu listeyi tekrar dikkatlice okudum!Anladım ki sanatçılar şuan ülkemizde en rahat geçinen kesim ve bunun nedeni bizleriz.Ben sezen aksu,nil karaibrahimgil,aylin aslım..vb nin Türk düşmanı olduğunu bilmiyordum ve rastaldığı zaman dinliyordum.Öncelikle bu liste ile gözümü açtığınız için gerçekten çok teşekkür ederim.Türk'e düşman biriyle işim olmaz!Ayrıca gazeteler ve gazeteciler konusunda da bilinçlendim.Her şey için çok teşekkür ederim.Esen kalın...
TTKvY
YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN, CİHAN SENİNDİR!

Çevrimdışı gokturkhan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Müzik ,tiyatro,resim,sinema gibi sanat kolları tamamen kürd,yahudi,ermeni,dönmelerin tekelinde.Bu yüzden bu kollarda yükselmekte,tutunmakta zorluk çekmiyorlar.Tabi ki  bunların beslendiği bi kaynak var, önemli olan kaynağı kurutmak.Herkesin gözü açılırsa,tüm bireyler üstüne düşeni yapar bilinçlenir,bilinçlendirirse adım atmış sayılırız.

Çevrimdışı balakatun

• Türkçü-Turancı
  • **
Emine Şenlikoğlu var da Halit Ertuğrul olmaz mı  onu da ekleyebilirsiniz...
Dilek yolunda  ölmek Türklere olmaz tasa,
Türke boyun eğdirir yalnız türeyle yasa;
Yedi ordu birleşip karşımızda parlasa
Onu kanla söndürüp parçalarız, yeneriz.
                H.NİHAL ATSIZ

Çevrimdışı SabutaY

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Türk Budunu Ulusun;Tanrı Türk'ü Korusun!!!
Namık Kemal Zeybeğin karısı TÜSİAD a başkan olan hamımefendinin(!!) kardeşidir;başkan olan hanımefendininde nasıl bir aileden geldiği ayan beyan ortadadır.Bu yüzden böyle bir aileden kız alan namık kemal zeybeyinde nasıl bir kişilik oldugu ortadadır!!!

Çevrimdışı Almıla

• Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Asena Gençlik
Bence Tayyip Erdoğan şu sıralar en önemli Türk ve Türkçü düşmanı.Bütün ülkeyi sattı ve benim en çok zoruma giden sözleri ''Elhamdülillah Türk değilim'' ve ''Türkiyeliyiz'' diye ağzından çıkanlar oldu.Ayrıca askerlerimize ve şehitlerimize ettiği hakaretlerle öcalan a hitap şeklidir.Bu adam bence ilk sırada olmalıdır.
TTKvY
YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN, CİHAN SENİNDİR!

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Almıla kandaş ıma katılıyorum.

Çevrimdışı ÇEPNİ_TÜRKÜ

• Türkçü-Turancı
En başından beri okuduğum bu başlık altındaki yazılarda kimileri şu isim neden bu isim neden diye sormuş ancak cevap alamadan üyeliği iptal edilmiş. Kimsenin işine karışmak gibi bir niyetim yok ancak, bilmediği birşeyi öğrenmeye çalışanların bilgilendirilmesi daha sonrasında bir değişiklik yoksa iptal edilmesi daha doğru olurdu düşüncesindeyim.
'Biz doğrudan doğruya Milliyetperveriz ve Türk Milliyetçisiyiz.'
'Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır!'

ATATÜRK

Çevrimdışı YENİDEN ERGENEKON

• Yeni Üye
  • *
Soyadı "Metiner" olan bir gazeteci, FETOİZM uşağı var. Bu Türklük düşmanını sakın unutmayın

Çevrimdışı YENİDEN ERGENEKON

• Yeni Üye
  • *
N. Kemal Zeybek'in Düşmanlığı hususunda bilgi istiyorum. Neden ?

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
Soyadı "Metiner" olan bir gazeteci, FETOİZM uşağı var. Bu Türklük düşmanını sakın unutmayın

Bahsettiğiniz şahıs ayrıca kürttür.

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!