Gönderen Konu: ERKEN SEÇİMDE TÜRKÇÜLERİN TUTUMU  (Okunma sayısı 32322 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serhan

• Türkçü-Turancı
  • **
    • türkçü fikir
Ynt: ERKEN SEÇİMDE TÜRKÇÜLERİN TUTUMU
« Yanıtla #10 : 13 Mayıs 2007 »
ben amacımıza birazda olsa yakın olan parti mhp ye vercem :turan:

BASKURT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 13 Mayıs 2007 »
Bence amacına en yakın olan değil ülkemizi en iyi kimin yöneteceğini görüp ona oy vermelisin mhp daha önce de iktidar oldu yaptıkları ortada hem mhp Türkçü Turancı değil ümmetçi bir zihniyete sahiptir,yani sen ben farketmez memleketini seven her Müslüman Türktür mhp 'nin gözünde

Çevrimdışı gokturkhan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #12 : 13 Mayıs 2007 »
Verin  tabi demokratik bir hakkınız ,özgür iradeniz,ama BAŞKURT anda belirtmiş her müslüman TÜRKTÜR mhp nin gözünde diye.Yarın sizin oy kullanacağınız seçim bölgesinden mhp bir kürdoyu milletvekili adayı gösterirse ne yapacaksınız .

Çevrimdışı KORKUT07

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #13 : 13 Mayıs 2007 »
Aslında içinde bulunduğumuz durum bir çelişki,

Fakat her türlü zorluktan kendimize bir  yol çıkarmamız gerekir.

Ben de tükürdüğümü yalamak istemem,

Hislerimizi ve gücümüzü ne kadar duyurursak o kadar etkili olur.

.Ayrıca  inancım o dur ki o parti içinde de bizim gibi düşünenler olmasın, biraz zihin jimnastiği yapmamız ve görüşlerimizi beraber paylaşarak geliştirmemiz mümkün.

HUNTÜRK sitesinin belkide bu önemli zaman da bize katacağı çok düşünceli ve görüşlü arkadaşlar ile bir düşünce tarzı oluşturulabilir.Burada ben haklıyım yada sen haklısın demek değil ortak ülküde buluşmak önemlidir.Belki ben de bazı konularda yanlış düşünüyor da olabilirim.

Görüşleriniz tabi ki düşünce yapılarımıza aşama kaydedecektir.

Ne mutlu TÜRKÜM diyene

KORKUT

Çevrimdışı 4_hilal

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #14 : 13 Mayıs 2007 »
Bugun Izmir'deki yapilan mitingi ben televizyondan seyrettim, adeta komunist/sosyalist konseri gibi gecen bu mitingde yer gok Turk bayraklari ile donanmisti. Bu nasil celiski dedim kendime, bu eski yeni bircok komunistin cirit attigi miting meydanini Turk bayraklari donatmisti.

Eger secimde oy kullanma imkanim olursa benim oyum MHP'yedir.
TTK

Çevrimdışı asılbek

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #15 : 14 Mayıs 2007 »
Esen olsun, "4_hilal" kandaşım sonuncusu yapılan, İzmir yığılışının  ve öncekilerin bize dayattığı çok önemli bir görev var: 1- Bütün Türkçülere uyarıdır, Türk ırkı sentezcilerin eline bırakılamaz. 2- Din yobazları ve mukkedasatçılar laik Cumhuriyetin içte en büyük düşmanıdır, bu fesat yuvaları ne pahasınaolursa olsun yok edimelidir. 3- Türk Cumhuriyeti Türk olmayan hainlerin idaresine bırakılamaz, etnik temizlik ivedilikle başta sentezcilerin içindeki ve laik karşıtı hainlerin temizlenmesi gerekir. 4- "Atatürkçülük" adı altında içimize kadar giren truva atlarının, AB ve ABD işbirlikçilerinin derhal itilafı gerekir. Size bir anımı anlatayım. MHP iktidardayken Çin'e ziyarete geldi. Ben özüm gözlerimle gördüm kulaklarımla işittim. Sincan'da yaşayan Uygur soydaşlarıma dedi ki: Çin milleti medeni ve uygar bir toplululk olarak dünyada bilinir. Sizler burada refah ve kardeşlik içinde yaşıyorsunuz. Çin'le ayrılmayı düşünmeyin bu medeniyeti ve refahı birlikte yaşayarak paylaşın. Bu konuşmayı tüm orta Asyayaya Çin tv.'nu yayınladı. Uygur soydaşlarımız bize karşı güvenlerini yitirdi, onlar Çin'e karşı kendilerinin savunulacağını sanıyor ve bekliyorlardı. Çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadılar. Siz hala "MHP" mi diyorsunuz. Dünya Türklüğünü göz önüne alarak kararınızı tekrar gözden geçirmelisiniz bence. TTK!

Çevrimdışı Teoman Yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #16 : 14 Mayıs 2007 »
söylediklerin dogru olmakla birlikte önerini de görmek istiyoruz
Evet,övünerek söylüyor ve tekrar ediyorum:
Irkçı,Türkçü,Turancıyım...
Ruh ve yürek sağırları anlamazlar ebni..

Çevrimdışı asılbek

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #17 : 14 Mayıs 2007 »
 1- Her türlü iletişim yollarını ve medyayı kullanarak Türkçü, Turancı ve Atatürkçü laik çizginin net bir şekilde Türk kamuoyunun önüne, gündemine sunulması gerekir: Türk kamuoyu bu sahtekarları  ve niyetlerini açıkça bilmelidir.
  2- Çok seri bir şekilde en geniş kesimleri içine alan bir TÜRK ve TÜRKÇÜ CEPHESİ  kurulmalıdır.
   3- Var olan Türkçü kadrolar ve önderlerimiz derhal partileşme ve Türk'e dönme hareketini aralarındaki ayrışmaları bir yana bırakarak başlatmalı.
    4- Sanal ""Kahramanlar" bulundukları yerde Türk ırkına mensup lider konumunda karizmatik kişileri kazanmak ve lider kadrosuyla buluşturmak için azami çabayı göstermeli.
    5- Partileşme için harekete geçen önderler şu anda bize yakın durumda önderlik bekleyen %21lik kararsız seçmeni arkasına alarak  Türk kamuoyu ve medya önünde pazarlık yapıp  Türk milletine sahipsiz olmadığını ve gerçek dostlarının bizler olduğunu göstermeli ve inandırmalıyız
     6- Seçime girecek partilere karşı Türkçü muhalefeti ileri ve yüksek seviyede tutmak bunların hainliklerini belgeleriyle  açığa çıkarmak
     7-  ORDUNUN VE LAİK CUMHURİYETİN YANINDA ve bekçisi olduğumuzu, bu kurumları yanımıza alarak milletimizin güvenini kazanmak
     .....................................................
     .....................................................
     Sanıyorum şimdilik yeter. Esen kalın       

Çevrimdışı serhan

• Türkçü-Turancı
  • **
    • türkçü fikir
« Yanıtla #18 : 14 Mayıs 2007 »
biran önce amacımıza uygun bir parti kurulmalıdır

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 14 Mayıs 2007 »
Türkçü-Turancılar Laiklik doğrultusunda oy kullanacaklardır!