Gönderen Konu: ERKEN SEÇİMDE TÜRKÇÜLERİN TUTUMU  (Okunma sayısı 32354 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ynt: ERKEN SEÇİMDE TÜRKÇÜLERİN TUTUMU
« Yanıtla #20 : 14 Mayıs 2007 »
Bu sorunun cevabini bende cok düsündüm ve su sonucta karar aldim Siyasetime uygun bir parti olmadigindan oyum kerhen mhp nindir Tanri Türkü korusun ve yüceltsin
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Atçeken Beği

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #21 : 14 Mayıs 2007 »
Mhp'ye oy vermek Türkçülüğe zarar verecektir.Çünkü mhp Türkçülüğü istemediği için ilk karşı çıkacağı şey Türkçü oluşumlardır.
Oturup düşündüğümde yetim olmadığımı gördüm! Oğuz Han gibi atası, Dede Korkut gibi muallimi, Köroğlu gibi ağabeyi, Mahtumkulu gibi akıl hocası olan birisi hiç yetim olur mu?
Saparmurat Türkmenbaşı

Çevrimdışı Teoman Yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #22 : 14 Mayıs 2007 »
bu görüşe katılıyorum amacımıza uygun ciddi bir oluışuma gerek var
Evet,övünerek söylüyor ve tekrar ediyorum:
Irkçı,Türkçü,Turancıyım...
Ruh ve yürek sağırları anlamazlar ebni..

Çevrimdışı Pusat

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #23 : 15 Mayıs 2007 »
ANDALAR,ASIL SORUN ŞUANDA TAYYİP'TEN KURTULMAKTIR.BUNUN İÇİN DE HANGİ PARTİ TÜRKÇÜLÜK'E YAKIŞIR GİBİ DÜŞÜNMEK AKILSIZLIK OLUR.

ÇÜNKÜ ÖYLE BİR PARTİNİN VAR OLMADIĞINI ZATEN BİLİYORUZ.ASIL SAVAŞ ŞUAN ÜMMETÇİLERLEDİR.SAVAŞ ÜMMETÇİ-CUMHURİYETÇİ KESİMLER

ARASINDADIR.

ATATÜRKÇÜ VE LAİK ÇİZGİSİNDEN ÖTÜRÜ OYUMU CHP'YE VERECEĞİM.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin yasalarına göre suç sayılan milli anlayışım , TÜRK yasalarında suç değil , gurur armasıdır!

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #24 : 16 Mayıs 2007 »
Gerek Cumhurbaşkanımız ve gerekse Genel Kurmay Başkanımız ;
"Türklüğün tarihin hiç bir döneminde ,bu günkü kadar çok tehlikeyle bir anda karşı karşıya kalmadığını" ifade etmişlerdi.
Evet yaşadığımız şu günler Türklüğün; toprak olarak SEVR şartlarına ,kimlik olarak da varlık-yokluk noktasına geldiği/getirildiği bir gerçektir.
Sorun ve tehlike ;yalnızca yobaz tayyipos ve avanesinin Cumhuriyet ve Atatürk rejimine  karşı yaptıkları deneme atışlarından ibaret değildir.
Avrupa ve O'nun gayr-i meşru çocuğu abd nin paralelindeki bu zihniyet ,Türklüğün boğazını sıkmak üzere memur edilmiş ,emperyalizmin ve küresel kan emici kapitalizmin uşalığını yapmaktadır.
İşte bu hayati dönemeçte ,öncelikli olarak Türklüğün dahili düşmanlarını bertaraf ederek ,kalenin içten fethedilmesini engellemek lazımdır.
tayyipos ve avanesini bertaraf edebilmenin tek yolu seçimlerde güçlü blokların oluşması ve bu blokların yüce mecliste çoğunlukğu sağlayacak şekilde milletvekili sokmasıdır.
Elbetteki ;Türkçülüğün kantarında ağırlık çekecek ,mevcut hiç bir siyasi organizasyon ,hali hazırda ,mevcut değildir.
Öyleyse şartların getirdiği bir zorunluluk olarak ,mutlaka ve mutlaka bir partiye oyumuzu verceğiz.
Bu bir tercih değil ,Türklüğün geleceği için başvurulmuş ,stratejik bir davranıştır.
Oylarımızı kerhen ve hatta haram ede ede vereceğiz.
Bu durumda sol seçmenin CHP ye ,(CHP+DSP)
Liberal veya ılımlı sağ seçmen  DP ye (ANAP+DYP)
Milliyetçi seçmenin de MHP ye oy vermesi gerektiğini düşünüyorum.
Bu arada olası BBP-SP ittifakının hitap ettiği seçmen yelpazesi akp ile benzer olduğundan ,dilerim muhafazakar seçmenlerin,bu ittifakı barajın hemen alt yakınına taşıyacak kadar oy vermesi ,kaymaklı kadayıf olacaktır.
Dilerim umutlarımız gerçek olur ki ,istersek ,bu gerçekleşecektir.
TTK

Çevrimdışı albay

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #25 : 16 Mayıs 2007 »
Değerli ırkdaşlarım;

Türkçü-ırkçı çizgide kurulması düşünülen siyasi partinin geniş bir oy tabanı olduğunu ve yaşama şansı bulacağını ben düşünmüyorum. Bilakis bizleri açıktan hedef tahtası yapacak ve işleri çok zorlaştıracaktır.

Birkere herşeyden önce  fikrilerimizin büyük çoğunluğu zaten anayasaya ve mevcut kanunlara aykırıdır. Bu söylem ve sloganlarla yani bu platformda dile getirdlilerimize ortaya çıkmamız zaten mümkün değil. Takiyye yapmamız gerekecek.

Ulusal tabanımızda ise kan temeline dayalı bir ırkçılık anlayışı partimizi iktidara getirmekten çok uzaklardadır. Yüzde 1 oy ancak toplanır. Siyasi partiler populist yaklaşımlar içerisinde olmayı gerektirir.

Ayrıca bizler Türkçü parti adında tek bir parti de toplanmak ve özerkleşerek kutuplaşmak yerine, her partiye, her oluşuma, her yere sızmalıyız. Atsız Ata'nın dediği gibi bilhassa Harbiye ve Mülkiye..

Bu nedenle parti yerine dernekleşmek ve alttan alta örgütleşmek daha mantıklı. Zira bizim için nicelikten ziyade kuvvetli nitelik önemli.. Partiler içinse oy verecek nicelik önemlidir. Bu bize fayda değil, her aşamada zarar getirir.

Ben Türkçü bir parti için çok erken olduğununa inanıyorum. Her parti bizim yönetimimize girmeli. Etkinliğimizi vu yönde artırmalıyız..

Çevrimdışı _alkar_

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TÜRKÇÜLÜK YÜCELMEK İÇİN DEĞİL YÜCELTMEK İÇİNDİR
« Yanıtla #26 : 21 Mayıs 2007 »
kandaşlarım artık bir faaliyette bulunmanın zamanı geldi bukadar düşündüğümüz yeter çevremizde olup biten bütün ihanet ve adilikleri görürken sabr etmenin ve düşünmenin bir anlamı yok  ne şekilde olursa  olsun parti yada örgüt ne olursa bir hareket olmalı eğer bir parti kurulacaksa. madden ve manen her türlü harekete  hazırım .yol belli yapmamız gereken yürümek .
Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız.
Tanrı yoldan çıkan milletleri
cezalandırmak için bizi gönderir."
BAŞBUĞ ATTİLA

Çevrimdışı altınhilal

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #27 : 22 Mayıs 2007 »
oy verecek doğru dürüst parti olmadığından oy veremiyorum demek istemiyorum.çünkü geleceğimiz için  bize bağzı yönlerriyle benzeyen bir partiye vermeliyiz.aksi taktirde bize uzaklardan bakmak düşer.bence bu da vatana ihanettir.

Çevrimdışı KENAN KALAK

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #28 : 22 Mayıs 2007 »
Türk ırkçılığını suçlayan kesimlere bakalım geçmişte olduğu gibi yine ümmetçiler ve halklara özgürlük isteyen kesimlerdir Türk Irkçılarını Faşist diye suçlayanları unutmamak gerekir bunlar Türkçü parti kurulsa yine bizi ırkçılıkla suçlarlar

Çevrimdışı altınhilal

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #29 : 22 Mayıs 2007 »
onlar suçlaya bilirler ama Türk akıllı olmalıdır iktidarı elimize geçire biliriz(.bunları kullanarak) yani sevmediğimizi belli etmek zorunda değiliz çünkü şartlar alehimize .lehimize döndürene kadar kovalamalıyız.yeni parti kurcak halimiz yok.hem kursakta %? oy alıcaz. :asker: :asker: :turan: