Gönderen Konu: ERKEN SEÇİMDE TÜRKÇÜLERİN TUTUMU  (Okunma sayısı 32362 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı motunkağan

• Yeni Üye
  • *
Ynt: ERKEN SEÇİMDE TÜRKÇÜLERİN TUTUMU
« Yanıtla #30 : 23 Mayıs 2007 »
Kandaşlarım, şu an için bize en yakın olana yani MHP yedir benim oyum.Çünkü Şu takunyacı, ab ci ve abd ci tayfayı bir önce alaşağı etmek lazım gelmektedir...
Ey Gök Tanrı,Gökçe Tanrı; Ne olurdu Atsız Beği Almasan, Bizlere Bağışlasan...

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : 23 Mayıs 2007 »
Kandaşlarım, şu an için bize en yakın olana yani MHP yedir benim oyum.Çünkü Şu takunyacı, ab ci ve abd ci tayfayı bir önce alaşağı etmek lazım gelmektedir...

takunyasız oldukları  konusunda eminmisin anda? :)))

Çevrimdışı kızıltamu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #32 : 23 Mayıs 2007 »
Andalar belki bizi tam anlamıyla temsil eden bir partimiz yok ama oy kullanmamamız akp nin işine gelecektir bu yüzden bize en yakın olana mutlaka oy verelim.
Ya Susturacağız Ya kan kusturacağız

Çevrimdışı kamçı

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #33 : 23 Mayıs 2007 »
oy kullanma yaşına gelmedim ama kullancak olsaydım heralde MHP ye verirdim.Ne kadar da MHP katı Türkçü ideolojidini değiştirsede olsun.

Çevrimdışı Efendioğlu

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #34 : 23 Mayıs 2007 »
meclise girecek bağımsız kürtlerle meclis çatısı içinde mücadeleye girebileceklerine inandığım parti olan mhp ye vereceğim oyumu,çıkıp köpeğin biri kürtçe yemin etmeye kalkarsa onu ordan başka kim indirebilir ki?

TTK

Çevrimdışı gokturkhan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #35 : 23 Mayıs 2007 »
mhp daha diyarbakır  şubesini adam edemedi  anda.

Çevrimdışı AŞİNA

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #36 : 23 Mayıs 2007 »
benim oyum LAİKLİK,ATATÜRKÇÜLÜK VE CUMHURİYET doğrultusunda olacak o yüzden oyum CHP'ye

Çevrimdışı hunay

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #37 : 23 Mayıs 2007 »
Bütün Türkçü/Atatürkçü soydaşlarıma esenlikler dilerim. Aranıza yeni katılmış olmanın gururunu yaşıyorum. Türklüğü ve Atatürk'ü diğer tüm kavramların (özellikle din kavramının) üstünde tutan soydaşlarımla aynı endişeyi taşıyor; yalnızca laiklik diyen CHP'ne mi, yoksa yalnızca bölünmezlik diyen MHP'ne mi oy vermek gerektiği konusunda kararsızım. Oy kullanılmadığı takdirde söz konusu hükümetin ya da bağımsızların (ismi lazım değil çifte melanetlerin)  işine yarayacağını düşündükçe mutlaka oyumu kullanmak istiyorum. Ancak MHP içindeki şeriatçı ve Türk'ü araplaştırmaya çalışanların varlığını, diğer yandan CHP içerisindeki bölücü ve komünist artıklarını düşündükçe hiç birisine oy vermeye gönlüm razı olmuyor. Kısaca yukarı .......... bıyık, aşağı ............ sakal.

Çevrimdışı Efendioğlu

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #38 : 23 Mayıs 2007 »
Bütün Türkçü/Atatürkçü soydaşlarıma esenlikler dilerim. Aranıza yeni katılmış olmanın gururunu yaşıyorum. Türklüğü ve Atatürk'ü diğer tüm kavramların (özellikle din kavramının) üstünde tutan soydaşlarımla aynı endişeyi taşıyor; yalnızca laiklik diyen CHP'ne mi, yoksa yalnızca bölünmezlik diyen MHP'ne mi oy vermek gerektiği konusunda kararsızım. Oy kullanılmadığı takdirde söz konusu hükümetin ya da bağımsızların (ismi lazım değil çifte melanetlerin)  işine yarayacağını düşündükçe mutlaka oyumu kullanmak istiyorum. Ancak MHP içindeki şeriatçı ve Türk'ü araplaştırmaya çalışanların varlığını, diğer yandan CHP içerisindeki bölücü ve komünist artıklarını düşündükçe hiç birisine oy vermeye gönlüm razı olmuyor. Kısaca yukarı .......... bıyık, aşağı ............ sakal.

din ile ırk arasında üstünlük sıralaması yapmıyoruz ikisi çok farklı alanların konuları o sebeple birinin diğerine üstünlüğü söz konusu değildir.

esenlikler

TTK

Çevrimdışı hunay

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #39 : 24 Mayıs 2007 »
Önem sıralamasında da öncelik sıralamasında da Türklüğe öncelik verilmediği için Türkler hâlâ hak ettikleri yerde değiller.