Gönderen Konu: ERKEN SEÇİMDE TÜRKÇÜLERİN TUTUMU  (Okunma sayısı 32361 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Efendioğlu

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: ERKEN SEÇİMDE TÜRKÇÜLERİN TUTUMU
« Yanıtla #40 : 24 Mayıs 2007 »
andam anlatamadım galiba ayrı alanların konuları arasında üstünlük sıralaması yapamayız birisi tamamen soyut olan din ile somut kanıtlara ve olaylara dayanan TÜRKÇÜLÜĞÜ karşılaştıramayız tek gayemiz ikisinin tamamen ayrı düşünülmesi

Çevrimdışı hunay

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #41 : 24 Mayıs 2007 »
Biraz daha açıklayıcı oldu. Benim anlatmak isteğim, önce müslümanım sonra Türk'üm diyenlere karşı Türk olmanın daha birleştirici ve daha önemli olduğunu hatırlatmak. Zira en fazla Türklüğü savunanlar kendilerini din kavramı olmaksızın ifade edemiyorlar. "Olmaksızın" sözcüğünden mutlaka inançsız olması gerektiği anlamını çıkarmayınız.     

Kapagan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : 24 Mayıs 2007 »
siz ATSIZ ATAYI iyi okusanız iyi tanısanız komünist kürtçü  chpyemi , özalın köpeklerinemi vercem diye düşünmezsiniz bir kere..

Çevrimdışı İsmail İpek

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #43 : 24 Mayıs 2007 »
siz ATSIZ ATAYI iyi okusanız iyi tanısanız komünist kürtçü  chpyemi , özalın köpeklerinemi vercem diye düşünmezsiniz bir kere..

Esenlikler;

Bu Otağ'da herkes Atsız Ata'yı iyi biliyor.
Burada ki insanlar Atsız Ata'yı Yol göstericileri olarak kabul eden insanlardır.
Fevri çıkışlar yaparak bir yere varamayız. Onun için İnsanlarını ikna edebilecek şekilde konuşmakta ve yazı yazmakta fayda var.

Saygılarımla

TTK

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #44 : 24 Mayıs 2007 »
 Türkçünün yapması gereken kendi seçim bölgesinde, SOYCA TÜRK olan, Türkçü olmasa bile en azından Milliyetçi, Milli hassasiyetle duyarlı olan, Atatürk İlke ve İnklaplarına bağlı olan milletvekili adaylarından birisini seçmesidir. Netice itibariyle boş oy kullanmak ya da oy atmamak, vatana, millete ihanettir. Bir nevi akp'ye, kürtlere yardım ve yataklık etmektir.

Mevcut partiler içerisinde Türkçü bir parti yok, hepsi istisnasız Türkçülüğü reddeder, hatta düşmandır.  Kötüler içerisinden bize az çok uyanı bulup seçmek durumundayız. Birilerinin yaptığı duygu sömürüsünü, hamaseti, kötünün iyisi teranelerini bir kenara bırakıp; Kendi mantığınızın sesine kulak verin. Yani seçim kıstaslarını koyacak olan siz Türkçü seçmenlersiniz, partiler değil.

Ona göre tavrınızı koyun, safınızı belirleyin, OYUNUZU MUTLAKA KULLANIN !

TTK

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #45 : 24 Mayıs 2007 »
Kanimiz aksada zafer islamin sloganinin sahibi bir partiye oy vermek Türkcülügün özüne aykiridir mhp Türkcülügün gelismesinin önündeki en büyük engeldir Mhp Türklügü islamla kirletmistir Bu nedenlerden ötürü kimsenin degilse bile benim hedefimdedir oyumu cöpe atarim mhp ye vermem ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR TANRIKUT
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Kapagan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #46 : 24 Mayıs 2007 »
açtığım konuları siliyorlar sert çıkmam en doğal hakkım çünkü Türkçüyüm diyenlerin Türkçülüğünü görmek istiyorum  açtığım konuları silmekle bir yere esas sizler varamazssınız...

buarada banane mhpden beni ilgilendirmez ben doğduğumdan beri inanmam ama inananada her zaman saygı duyarım sende saygı duy motun yabgu , Türkçülüğü tekelinde kurtarmayacaksın, orta asyanın çoğu müslüman , türkiyede öyle.. TURANa gitmek isteyen bir olur dinine bakmaz , sloganına bakmaz. slogan her zaman değişir ..  ama kan değişirse ???

tardu kağan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #47 : 25 Mayıs 2007 »
Kanimiz aksada zafer islamin sloganinin sahibi bir partiye oy vermek Türkcülügün özüne aykiridir mhp Türkcülügün gelismesinin önündeki en büyük engeldir Mhp Türklügü islamla kirletmistir Bu nedenlerden ötürü kimsenin degilse bile benim hedefimdedir oyumu cöpe atarim mhp ye vermem ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR TANRIKUT
   Bu slogan mhp de atılmıştır doğru.Ancak bu durum tüm mhp lileri kapsamaz...Bizler Türk ırkının üstünlüğüne kayıtsız şartsız inananlarız.Ancak atalarımızın kabul edip inandığı islama da saygı duymasını bilmeliyiz.Bu gün dini vecibeler sözkonusu edilerek slogan üretme ve dua etme günü değildir kanaatindeyim.Artık Ne musa nın,ne İsa nın nede Muhammed in mucizeleri yok!bizler yalnızız ....Din kardeşlerimiz malesef emperyalistlerin uşağı,köpeği olmuş durumda ama onlar için dualarını esirgemeyenler buyursun sabah akşam dua etsin.Belki bizleride şaşırtacak bir mucize olurda mesela bir kuyruklu yıldızın amerikayı düm düz etmesi,kürtlerin soyuna kıran girmesi...filan gibi bizde rahata ereriz. şu oy tartışmasını bırakın artık kırıcı oluyor herkes oyunu istediğine versin ama deniz gezmişleri, nazım hikmetofları adam yerine koyanları, sosyalist enternasyonale başkanlık ve üyelik yapan parti liderlerini de adam akıllı bi değerlendirmeye tabi tutun.Elinizi vicdanınıza koyun sonra basın mühürünüzü.en azından yakın tarihimizdeki Önkuzuları Osman Baturları düşünün...

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : 25 Mayıs 2007 »
Her kim Türklüğe ve Türk Töresine kayıtsız ve şartsız bağlıdır.

Oyum partiye değil  "O" kişiyedir.

Esen Kalın

Çevrimdışı Sagu

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #49 : 26 Mayıs 2007 »
Kime verelim?Kullanmamak daha kötü itlere meydan vermiş oluruz.Mhp'den fazla Türkçülüğü savunan bir parti varsa söyleyin ona verelim.İstemeden de olsa oyum mhpye.