Gönderen Konu: Sarı kürt olurmu?  (Okunma sayısı 64039 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilteris7

• Ziyaretçi
Ynt: Sarı kürt olurmu?
« Yanıtla #10 : 29 Şubat 2008 »
Alman İstihbaratı'nın ve Alman Vakıflarının kürtlerin almanlarla akraba bir topluluk olduğunu iddia eden pek çok çalışması mevcuttur. Halada bu faaliyetlerine ara vermiş değiller. İsteyen Merhum Necip Hablemitoğlu Hoca'mızın otağımızda bulunan Alman Vakıfları ile ilgili raporuna bakabilir.

http://www.hunturk.net/forum/index.php/topic,2572.msg16505.html#msg16505

kürtlerin asılları sarışın mavi gözlüdür germen ırkına benzediği söyleniyor

Alman İstihbaratı'nın uydurduğu yalanlar ve proapgandalara kanmayınız.

TTK

Çevrimdışı Ahiskali

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #11 : 29 Şubat 2008 »
Kürtler Hintilerden ve Iranlilardan yakin akraba,zaten birbirlerine cok benziyorlar.

ilteris9

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 29 Şubat 2008 »
k.rtler Îrânî kavimlerin batı kollarından olup dağlı ve ilkel bir kavimdir. En çok Lurlar ve erm.nilerle, sonra da Farslar, Beluçlar, Mâzenderânlılar gibi Îrânî kavimlerle akrabâdırlar.

Çevrimdışı YABGU KAGAN

• Türkçü-Turancı
  • Savaşa Hazır!
« Yanıtla #13 : 01 Mart 2008 »
Zamanında kürt erkekleri,karılarını İngiliz ve Fransızların altına attıkları için bugün böyle bok sarısı renginde saçı olan ve anatomisi bozuk olan iğrenç kürtler peydah olmuştur.(gerçi esmeri de iğrenç sarışını da)

Çevrimdışı bahadir

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #14 : 01 Mart 2008 »
Bu cevap bence en bilimsel olanı.Yabgu Kağan kandaşıma teşekkürler.

Çevrimdışı ERGENEKON10_34

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #15 : 05 Mart 2008 »
kürtleride almanlarla akraba yaptınız ya akşam akşam beni güldürdünüz Tanrıda sizi güldürsün :-D :-D :-D

Çevrimdışı Mete Saltuk

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #16 : 05 Mart 2008 »
ÖTÜKENDEN KOPAN FIRTINA Kardeşimin yazdıklarını bende duymuştum. Hatta bunu bana söyleyen kişi Muş'lu, sarı saçlı, mavi gözlü bir k.rttü. Ben de "olur mu öyle şey" dedim ama nüfus cüzdanı ve şivesi "bu k.rttür" diye bağırıyordu. Ayrıca yine Kars'lı sarı saçlı, mavi gözlü k.rtler de mevcuttur. Bu k.rtlerin nereden geldiğini bilmiyorum ama bir sürü cinsi var. Bunların yaşadığı yerleri yabancı devletlerdeki gibi Milli(!)Park ilan edeceksin, 2 safari aracı( ateş serbest tabii ki), her 500 m.ye "dikkat k.rt çıkabilir" tabelası koydukmu fena turist çekeriz.

Çevrimdışı duzenbozuk_67

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #17 : 06 Mart 2008 »
gerçek kürtler sarışınmış sanırım esmer olanlar ise çingene kırması die duymutum bence gayet mantıklı

Çevrimdışı Altay-Turan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • Last Seljuk
« Yanıtla #18 : 06 Mart 2008 »
Anda'larim

Benim bildigim, Armenoïd (bu maymun'larin kafataslari diger tüm Irk'larinkilerden farkli'dir) unsur asla sarisin Olmaz. Yani, Ermeni'ler asla sarisin olmaz. Bir Türk Profesör, Asimile edilmis (Hristiyan'lastirilarak) Kipçak Türk'lerinin ve Gürcülerin yegane Sari ermeni'leri oldugu söylenmektedir. Ermeni'lerin Yahudi'lerle kanbagi vardir.

Kürt denen adi yaratigin gen'inden neler çikmamistir ki! En kuvvetli unsur Dravidian (kara ten'lerinin nedeni, hint kökenli ve Cingene'lerdede mevcuttur). Bunun yaninda, soyca yahudi yaratik'lara dünya'da en akraba Millet (!) Kürt'lerdir (baska bir forum'da, buradaki Ingilizce bölüm'de olan Fin Turancisi Marka'nin çalismasi olmustu); yahudi-sami geni ve son olarak'ta ermeni kardesleri...

Yani, Kürt = çingene + ermeni + yahudi'dir (bu, % 80-90'dir).
Geri kalan ise, Alman'larla (beyaz Iran'lilarla) ayni kök olan Avrupa'li unsur'dur, ve Maaaaaaaaaaallllllleeeessssseeeeeeeeffff, Yusuf Halaçoglu'nun bahsettigi kürt'lesmis Türkmen'ler (bu ikisi, tahminen %10-15'tir, ve sarisin'larin Oguz ve Alman unsur'dan gelirler).

Kadin peskes çekmelerini bilmiyorum, ingiliz ve fransizlara.

Kürt'le evlenen kiz'lari gördükçe çok sasiriyorum, ya dik basli olup, zulüme dayanamayip bosaniyorlar veyahut eziliyor'lar; Türk soyuna ihanet edene acimayin ve yok edin, çünkü pislik karisiktan çikar...

Not: sarisin eger kara tenli olursa (yani tam sarisin kürt), çok çirkin olur, kara saçli kürt'lerdende. birkaç yesil gözlü kürt taniyorum ve çok çirkin'ler; sarisin'lik, açik gözlülük, killi'lik ve kara ten'lilikle hiç gitmiyor ...
Swords shine, Wolves guide,
Our horses were our brothers.
We destroyed together legions of Rome
We invaded Anatolia, we called it home

Our Culture is nature,
Our Religion is Sky.

ilteris6

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 06 Mart 2008 »
gerçek kürtler sarışınmış sanırım esmer olanlar ise çingene kırması die duymutum bence gayet mantıklı

Böyle bir şeyin olmadığını defalarca yazdık çizdik.