Gönderen Konu: Sarı kürt olurmu?  (Okunma sayısı 64033 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
Ynt: Sarı kürt olurmu?
« Yanıtla #20 : 06 Mart 2008 »
kürtleride almanlarla akraba yaptınız ya akşam akşam beni güldürdünüz Tanrıda sizi güldürsün :-D :-D :-D

k.rtler allah'ın unuttuğu bir coğrafyada binbir milletin birbirlerinden peydahladığı çocuklardan oluşan bir insan güruhu olduğu için almanlar'la akraba olma olasılıkları, diğer bilimum milletle akraba olma olasılıkları kadar yakındır.

nitekim analarını bacılarını peşkeş çekmek k.rtlerin sosyal yaşantısında doğal bir olay. sarışın da olurlar, esmer de. Soyları sopları belli olmadığı için genel bir antropolojik özellikten bahsedilemez sanırım.Hepsinde tek ortak nokta şerefsiz birer hayvan oldukları.

Çevrimdışı Bögü Alp

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #21 : 20 Mayıs 2008 »
kürtler hindistan asıllıdır iran kültürünü benimsemişlerdir. Sarışın kürtler olsa olsa bu bölgelerdeki rus asıllıların kürtleşmeleriyle oluşmuştur. Sonuçta hepsi itsoyu değil mi?
Türk Irkı Üstündür.

Çevrimdışı Akay

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #22 : 20 Mayıs 2008 »
Değerli Kandaşlar,
Kürtler Farsi kökenlidir, konu bu kadar tartışma götürecek boyutlarda da değildir.
T.T.K

Çevrimdışı hayalmisali

• Türk ırkçısı
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #23 : 20 Mayıs 2008 »
Ülkemizde özellikle Muş yöresinde ve Güney bilgelerde sarışın ve mavi gözlükürtleri görmek mümkün. Güney bölgeleri bilmem ama Muş yöresindekiler sözde arap kürdü olduklarını idda ederler. Heralde Lavrens kürdü bunlar :)
KANIN SON DAMLASINDAN ÖNCE , BEYNİN SON HÜCRESİNE KADAR MÜCADELE...

Çevrimdışı İntikam_Tugayı

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #24 : 21 Mayıs 2008 »
Geçen gün yolda Türkçe dışında konuşarak, iki kişi gidiyordu. Arkadaşlarla takip ettik, kimsiniz siz lan dediğimizde, gardaş biz ağrılıyız demişlerdi. Biz kovalamıştık fakat kaçmışlardı. Bahsini ettiğiniz gibi, sarışınlardı ve daha cok germen kavimlerini andırıyorlardı. Sonuçta hepsi çakal ve it soyu değil mi?

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #25 : 21 Mayıs 2008 »
Eger kürtleri benim kadar tanisaydiniz,Brakisefal irkdasimin yazdigi iletinin altina,imzanizi atardiniz. Kürtleri hayvan mertebesine, yükseltmesi disindaki görüsleri,gercegin ta kendisidir,kutlarim TTK
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

ilteris9

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : 22 Mayıs 2008 »
kürtler hindistan asıllıdır iran kültürünü benimsemişlerdir. Sarışın kürtler olsa olsa bu bölgelerdeki rus asıllıların kürtleşmeleriyle oluşmuştur. Sonuçta hepsi itsoyu değil mi?
kürtleri çingeneler ile karıştırmışsınız. kürtler Hindistan değil, Zagroslu Îrânî asıllıdır.

Çevrimdışı SelmaUlusal

• Türkçü-Turancı
  • **
  • "Ben Bir Türk'üm, Dinim, Cinsim Uludur!!!!!...."
« Yanıtla #27 : 24 Mayıs 2008 »
ben sarışışın kürtler de tanıyorum okulda, genelde esmerler ama sarışın olanları da var
Israrla Girmeyin Soy Sop Faslına İtse İt, Kurtsa Kurt Nasılsa Döner Aslına; Çünkü İt Eniği İt, Kurt Balası Kurt Olur!!!!!

Bellidir yol, bellidir yön
Bellidir sağ sol, arka ön
"Ey Türk  titre kendine dön"
Denildiği gün vaktidir....

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #28 : 24 Mayıs 2008 »
Ne kadar ilginc bir konu! Zaten bu konu´un,bu kadar ilgi cekmesindeki kerameti hep düsünmüsümdür.Yoksa aziz milletimiz´in,yegane krtulusu´nun sirri,bu soruda´mi gizlidir? Yinede mantigim bana,insan olmadiktan sonra,rengin ne önemi var? TTK
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Tuğçe Özsoy

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
« Yanıtla #29 : 24 Mayıs 2008 »
Tanrı kekoları yaratırken renk vermemiş karma karışık bir millet.Ana belli değil, baba belli değil. Renklerini bilmemizin de pek bir önemi olmadığını düşünüyorum. İnsan denilmeyecek varlıklar onlar.Adı üstünde varlık.Rengi, cinsi, kokusu belli değil bu kekoların..Tek bildiğimiz iğrenç oldukları. Türkelere zarar verdiği... Ve zarar vermek için ellerinden geleni yaptıkları.Hergün nefretim ve kinim büyüyor bu varlıklara..

Esen kalmanız dileğiyle.

TTK!!!
"cihat" değil "KIZILELMA" !!!
"ab" değil "TURAN" !!!