Gönderen Konu: Sarı kürt olurmu?  (Okunma sayısı 64227 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Balamber

• Yeni Üye
  • *
  • Flagellum Dei
Ynt: Sarı kürt olurmu?
« Yanıtla #40 : 17 Haziran 2011 »
Doğuda rahatlıkla sarışın kürt bulabilirsin hatta ve hatta sarışın yeşil gözlü kürt de bulabilirsin;özellikle Bingöl kırsalındaki köylerde.

Çevrimdışı OnTurk209

• Türkçü-Turancı
  • Ayak bastığmız en küçük taş parçasına kadar...
« Yanıtla #41 : 17 Haziran 2011 »
Israrla k.rt olduğunu söyleyen birçok sarışın vardır. Adam k.rt olduğunda bu kadar ısrar ettikten sonra görünüşü ne fark eder? Bununla ilgili en makul görüş de zamanında karılarını kızlarını İngiliz'in altına vermeleridir. İster sarışın olsun ister esmer, o varlık bir k.rttür...
GEÇMİŞLERİN GECESİNDEN IŞIK ALIRIZ...

Çevrimdışı kırımlı01

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #42 : 18 Haziran 2011 »
vallahi ben hangi ırktan olduklarını ve hala  neye benzediklerini bilemediğim için
Bildiğim tek şey  insan ırkının hiç bir türüne benzemedikleri ve sarısını mavisini hatta morcivert renklisini bile görsem şaşırmayacagım
Saygılar

Çevrimdışı sulu kağan

• Sulu Kağan
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #43 : 07 Temmuz 2011 »
Andalar Tartışmaya gerek yok eşşeğe altın semer vursan gene eşşşektir.Eşeğin rengi sarı olsa ne olur siyah olsa ne olur vurun yükü sırtına taşısın.
Türklüğü arap istilasından kurtaran büyük komutana selam olsun.Yüce Sulu Kağan!!!

Çevrimdışı KanTürk1

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #44 : 07 Temmuz 2011 »
Renkleri bile belli değil bu uzaylıların.
Ne Mutlu Türküm Diyene !

Çevrimdışı kızıltamu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #45 : 08 Temmuz 2011 »
Bunlerdan sanki bir milletmişçesine konuşuyorsunuz, bunlar kim ataları kim kökleri nereye dayanıyır ki esmeri kumralı sarısı bozu olsun anadoluya eli değmiş her milletin bir parçasısır bunlar ve malesef en çok Türk kırmasıdır ve bu sebepten her renk olur.
Ben alevi kürtlerin yaşadığı bir şehirdeyim ve bunların hepsi aslında ermeni Halaçoğlu izah etmişti.
Ya Susturacağız Ya kan kusturacağız

Çevrimdışı Borokhul Noyan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #46 : 09 Temmuz 2011 »
 Bir hamam böceği, daima bir hamam böceğidir. Ondan asla bir kelebek yaratamazsınız.

Çevrimdışı Tanrı Soylu Bozkurt

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #47 : 09 Temmuz 2011 »
Değerli Kandaşlarım bildiğimiz gibi kürt denilen canlı esmer ,kıllı kısaca ayı ile maymunun birleşmesi gibi bir varlıktır ama bende dahil olmak üzere bi kaç arkadaşım sarışın ama kürt olduğunu söleyen insanlar görmüş sizce bu mümkün mü esenlikler.

Rengi, sarı/sarıya çalan kürt nadirende olsa görülmektedir. Bunun sebebi ise genlerle ilgilidir. Cihan harbi esnasında işga altında olan yurdumuz da İngiliz ve Fransız gibi başka insanlık ziyanı unsurların askerlerinin tecavüzü sonucu döllenen kürt kadınlarının çocuklarının sarımsı olarak oldukça beyaz tenli açık göz ve açık kahve saçlı olarak Dünya'ya geldikleri bilinmektedir.

Sarı,kara, kızıl farketmez.... kürde altın semer takılsa yine kürttür. Ayrıca altınada yazık olur..

Çevrimdışı Sinem

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #48 : 23 Ağustos 2011 »
   Renklerinde bir tuhaflık olduğu doğru.Ama daha tuhaf olanı garip bir iskelet yapıları olması.Benim diyarbakırda 4 yıllık  gözlemlerim şöyledir:
   Genelde esmerler.Fazla kıllı oldukları da doğru.Vücutları sanki gelişmek istemiş ama dar bir kalıbın içinde sıkışmışda gelişememiş gibi.Yüzleri rahatsız edecek derece uzun ve orantısız.Burunları kaba ve sivri.Elmacık kemikleri ciltten çıkacakmış gibi aşırı çıkık.Kendi içlerinde üreye üreye gen havuzlarında bu olumsuzlukları düzeltecek bir gen sahibi  olamamışlar.Kadınlarının bile zarif olması gereken yüzleri son derece kaba ve bir kadına yakışmayacak derecede sert.İnsanı rahatsız eden ve güvensizlik veren bir görünümleri var.Ben kürtleri öyle sarışın avrupa kavimlerine benzetemedim.Zannederim onlar da kürtlere benzemekten pek memnun olmayacaklardır.Beni benzetseler şahsen çok üzülürdüm.Bir kürdün bir batılıya benzemesi üzerine, batının yaptığı  çalışmalar bana göre tamamen ortak bir Türk düşmanlığı yaratmak amaçlı olabilir. Bu da ancak batının çıkarı süresince kullanılır sonra batı herkese yaptığı gibi kürtlere de tekmeyi basar.
     Kısacası ben kürtleri daha çok ermenilere ve bazen yahudilere benzetiyorum.
TÜRKÜM BEN. SADECE TÜRKÜM...

Çevrimdışı Sinem

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #49 : 18 Eylül 2011 »
Türk...........................kürt kardeştir diyenleri anlamak mümkün değil. Hangi insan altta yazdığım özellikteki varlıklarla  kardeş olmak ister ki?
TÜRKÜM BEN. SADECE TÜRKÜM...