Gönderen Konu: Sarı kürt olurmu?  (Okunma sayısı 64238 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sessizgece

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Sarı kürt olurmu?
« Yanıtla #30 : 25 Mayıs 2008 »
**** Bizim utanılacak bir tarafımız yok. Ama sen Türk Bayrağını yakan kıro kardeşlerini savunmaya devam et, aşağılık kürdofil... ÜYELİĞİN İPTAL EDİLMİŞTİR.

Çevrimdışı GOKTURK

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #31 : 25 Mayıs 2008 »
Bizim söylediklerimizi yanlış anlayacak kadar "kardeş kanı" karışmış damarlarına.

Kimmiş bizim açlığımızı ortadan kaldıranlar. Bu ülkenin aç kalmasına neden olanları bizi doyuran kardeşleri olarak görecek kadar tıkandımı beyin damarlarınız.

Utanın  Türk adını ağzınıza almaktan. O öyle ulu orta söylenebilecek bir lafmıdır? Kanının Türk olması bile yetmez ben Türküm demek için. Türküm diyebilmek için TÜRK olmak gerek.

Size "kardeşlerinizle" mutlu beraberlikler diliyorum. Ama bizden uzak olmanız kaydıyla.

Bizim burada artık bu insanlardan bahsetmeyin deyişimizide yanlış anlamayın bu arada. Biz maşalarla uğraşmamak için bu mesajları sonlandırdık. Onları ve sizi kardeş olarak gördüğümüz için değil.

Çevrimdışı gnyberat

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #32 : 24 Haziran 2008 »
her türlüsü çirkin bu hayvanların nede olsa bigün hepsi kül olacak...
Yat kalk dua et hergün seni Türk yaratan Tanrı'na!

Çevrimdışı NTürk

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #33 : 25 Haziran 2008 »
Katranı ezsen olur mu şeker diye başlayan bir laf vardır.Demem o ki karasıda,sarısıda aynı yine gider cinsine çeker.Hepsi bir rengi farketmez...

TTK!
HARAY HARAY MEN TÜRKEM!!!

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : 25 Haziran 2008 »
Yahu Şu Tipe bir baksana!

İstanbuldaki Alış veriş merkezlerinde dışarlarda Elit kesimlerimizde bile Kürdofiller Çoğaldı...Hele böyle kibar gözükmeye Çalışıyorlarya beni bitiriyor..

KIROSUZ BİR TÜRKİYE İÇİN BÜTÜN TÜRKLER BİR ORDU!

ilteris9

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : 28 Haziran 2008 »
Bir de bize âit olanları sâhiplenmiyorlar mı, deli oluyorum. Örneğin bağlamayı. k.rt ile bağlamanın ne ilgisi alâkası olabilir ki? Bizden çaldıkları bâriz belli. O değil, bu yaratıkların kendi yaptıkları hiçbir şey de yok gibi. Hep Türk'ten, Arap'tan, Fars'tan çalma-çırpma. Eee ne de olsa insan değiller ki kendi kendilerine bir şeyler yapabilsinler.

Çevrimdışı Sinem

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #36 : 28 Haziran 2008 »
Bana benzemesinler de kime benzerlerse benzesinler.
TÜRKÜM BEN. SADECE TÜRKÜM...

Çevrimdışı Ali Talip Çatalyürek

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #37 : 22 Nisan 2011 »
Kürtler farslıların dağlı ve yabani kesimidir, kırmaysa neden olmasın ?

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
« Yanıtla #38 : 22 Nisan 2011 »
Sarı kürt olmaz! Büyük bir ihtimalle başka bir ırktan biriyle evlilik yapmışlardır. Melez olabilir. Bir başka bir ihtimal ise Güney Doğu'da bir çok Türk boyu var, bunlar Kürtler ile yaşaya yaşaya asimile olmuşlardır veya kendisini Kürt sanıyordur.
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #39 : 15 Mayıs 2011 »
Ermeni'den güzel çıkmadığı gibi kürtten de sarı olmaz.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !