Anket

MHP Türkçü bir parti midir?

Evet
30 (52.6%)
Hayır
27 (47.4%)

Toplam Oy Verenler: 31

Oylama kapandı: 23 Ocak 2006

Gönderen Konu: MHP gerçeği  (Okunma sayısı 38467 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Turkekul

• Yeni Üye
  • *
MHP gerçeği
« Yanıtla #20 : 28 Ocak 2006 »
ırkdaş yazını ve eleştirileri  okudum bazı eleştiriler çok ağıra kaçıyor daha da önemlisi gerçekten TÜRKLÜk adına bir şeyler yapmaya çalışan birkaç kişiyiz ve en ufak şeyde, birbirimize sımsıkı bağlanacağımız yerde  hakaret etmeye başlıyoruz.Neyse konu ile ilgili yorumuma gelince ben MHP ci yada partici bi insan deilim ama işin gerçeği bir çok insan gibi milliyetçiliği TÜRKlüğü merak ettiren MHP ve Ülkü ocakları ile sokaklardaki , basındaki yansımaları oldu .Ayrıca MHP bu ülkeye bir çok şey katmıştır ve bir çok insanı TÜRKlükle tanıştırmıştır .Bende bugun bi seçim olsa istemiyerek demiyimde tam olarak görüşlerimi yansıtmasada oyumu MHP ye veririm. Biz bence çözümü başka yerde aramalıyız sizce tek yol MHP nin iktidara gelip gelmemesi mi yasal çerçevede  TÜRKlük adına ne yapabilir. kürtleri, TÜRK görünüp hainlik yapanları beşikteki bireyine kadar ortadan kaldırabilecekmi, abilerimiz olan! abd ile ab ye rest çekebilecekmi ,TURAN a giden yolda savaşları göze alabilecekmi  hiç zannetmiyorum ;
Ben görüş olarak Kafatasçı ırkçı TÜRKÇÜyüm islam kültürümüzün önemli bir parçası ama TÜRKler islamı kabul etmeden öncede çok büyük savaşlar kazanıp imparatorluklarkurdu, nice kahramanlar çıkardı aksine islamiyetten sonra bize bir gariplik oldu acıma denen merhamet denen duygu ile tanıştık biz savaştıkça kan döktükçe savaş alanlarıdan esirsiz döndükçe büyüdük kimseye acımadık ve hiç bir zaman acınacak hale düşmedik.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
MHP gerçeği
« Yanıtla #21 : 28 Ocak 2006 »
kafkaskurdu rumuzlu kişi e-posta adresindenden anlaşılacağı gibi çerkez. Üyeliği İptal

Otağımızda Türk Irkından olmayanların yeri olmadığını kaç kere yazacağız!!!

cerkez-aytekin@*.com
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı CENGİZHAN83

• Türkçü-Turancı
MHP gerçeği
« Yanıtla #22 : 28 Ocak 2006 »
ARKADAŞLAR YAPTIKLARINIZ ÇOK FAZLA HATA İÇERİYOR GÖRÜŞLERİNİZDE BİR NOKTADA TÜRK OLMANIZDA BİR TÜRLÜ BİRLEŞEMİYORSUNUZ BİZ TÜRKÜZ BU BİZE VERİLMİŞ YEGANE BİR MUCİZEDİR SİZE SORARIM MHP Yİ ARTIK HERKEZ İÇERİĞİNİ GÖRMÜŞTÜR İSLAMDA SENTEZ OLAYINI BIRAKIN BAŞTA ÜMMMETÇİLİK KAVRAMI ORTAYA ÇIKAR YANİ ARTIK MHPNİN NE OLDUĞU ORTAYA ÇIKMIŞTIR BU YÜZDEN TARTIŞMAYA GEREK YOKTUR BU ARTIK Bİ RANT MESELESİ OLMUŞTUR BİZİM TÜRKÇÜ OLARAK YAPMAMIZ GEREKEN VAZİFELERİMİZ VARDIR BU  VAZİFELERDE EN BAŞTA VATANIMIZI TEHDİT ALTINDAN KURTARMAKTIR.BUNUDA YAPMAK İÇİN ÖNCE KENDİ GÖRÜŞLERİNİZE UYGUN OLAN BİR ÇEVREDE KENDİ GÖRÜŞLERİNİZDE OLAN İNSANLARLA BİR OLUŞUM KURMAKTIR BAZI ARKADAŞLAR BİR PARTİ KURMA GİRİŞİMİNDE BULUNMUŞLAR YALNIZ BU İNSANLAR KENDİ ARALARINDA ANLAŞAMAMIŞLAR .
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TÜRK DOĞDUK TÜRK ÖLÜRÜZ

Çevrimdışı 4_hilal

• Türkçü-Turancı
MHP gerçeği
« Yanıtla #23 : 28 Ocak 2006 »
bu konunun ismi, MHP gercegi.
gercek olan birsey varsa, Türkiye'de cıkması ihtimali yüksek olan, bir milli uyanısa, milliyetci baskaldırısa ev sahipligi yapacak olan, karargah diyecegimiz catı MHP olmayacak.

Bunu durusu ve söylemleriyle gösteriyor MHP, ben MHP'yi cok baska türlü görmek isterdim, üzülerek söylüyorum bunu.

MHP Türk milliyetcilerini bir karargah, bir tutum, bir kararda toplayacak olusum olmaktan, her dakika biraz daha uzaklasıyor.

bu konuya uygun olarak, söylenecek tek MHP gercegi budur.
TTK

Çevrimdışı atsizcerisi

• Türkçü-Turancı
Re: Albay 'a cevap.Son Kez.
« Yanıtla #24 : 02 Şubat 2006 »
Sadece biraz zaman gerek.Herkes MHP ' li olmak zorunda da değil.Bunu da tekrar söylemek zorunda bıraktın beni.Eleştirilebilir her siyasi parti gibi.Fakat eleştiri edebi sınırlar içerisinde kalmalıdır.Zira edebiyatın bittiği yerde edepsizlik başlar.Yazdıklarına cevap yazma gereği duymam senin tarzınla alakalıydı.Tarzını değiştirmediğin sürece,böyle ileri geri konuştuğun sürece,elbetteki aynı tarzda eleştiri alacaksın.Yani buna sebep olan gene sensin.Neyi nerede okuduğunu bilen birisiyim.Ben senin yazında okudum,Erzurum ile ilgili konuları.Kimden alıntı yaptığın beni ilgilendirmez.Erzuruma gelip 4 yıllığına Ülkü 'cü olup okulu bitirip gittiğinde gerçek yüzünü ortaya çıkaran riyakâr korkaklarıda çok gördük.O bahsedilen gecedeki kişilere müdahale etmek için Ocağa başvuran korkakta onlardan biri olsa gerek.Eğer gerçekten,samimiyetle inandığı bir davası olsaydı (doğru veya yanlış) kimseden medet ummadan kendisi müdahale ederdi.Kürşad 'ın torunlarına da bu yakışırdı.Ya inandığın gibi yaşayacaksın yada bir korkak gibi susup oturacaksın.
KİMİN NE YAZDIĞINDAN HABERİN YOK .
AT GÖZLÜĞÜNÜ ÇIKAR afrasiyab
BENİ KORKAKLIKLA SUÇLAYAN afrasiyab  KENDİNİ NE SANIYOR ÜLKÜCÜYMÜŞTE BURDA ÜLKÜCÜLÜK SÖKMEZ BURASI OCAK DEĞİL SENİN SÖYLEDİĞİN SAÇMALIKLARI KİMSE KALE ALMAZ.
BEN OCAĞA BİR KEZ GİTTİM ODA BU HABERİ KÜRTLERİN TOPLANTILARINI BİLDİRMEK İÇİN.
BEN ÜLKÜCÜ OLMAK GİBİ BİR NİYETİM DE YOK.
BEN TÜRKÇÜYÜM SENDENDE CESUR OLDĞUMA EMİNİM
VATANIMIN BEKASI İÇİN TANIMADIĞIM ADAMLARA REİSLERİNİZE BU OLAYI ANLATTIM VE VAZİFEMİ YAPTIM.
ONLAR NE YAPTI HİÇ SADE HANIM HANIMCIK YERLERİNDE OTURDULAR
SEN NE YAPTIN KIZ MESELESİDEN BAŞKA NE MÜCADELEN OLDUMU HİÇ.
BEN AYRICA 4 YILLIK OKULDA OKUMADIM.
BEN ATSIZIN VE DİĞER TÜRKÇÜLERİN KİTAPLARINDAN ÖĞRENDİM MİLLİYETÇİLİĞİ.
SİZ NE BİLİYORSUNUZKİ NE ÖĞRETESİNİZ.
HER ZAMAN VE HER YERDE SENLE TARTIŞMAYA HAZIRIM.
BEN LİSE MEZUNUYUM SEN İKİ ÜNİVERSİTE BİTİRDİN.
BAKALIM KİM KİMDEN BİLGİLİ.
SEN ETRAFINDAKİ ÇAPULCULARA BİLGİLİ GÖRÜNE BİLİRSİN.
AMA BİZ TÜRKÇÜLERE DEĞİL.
CESARETİNİ GÖRELİM
MSN [email protected]
ATSIZIN ÇERİSİ

• Ziyaretçi
MHP gerçeği
« Yanıtla #25 : 04 Şubat 2006 »
Alıntı yapılan: 4_hilal
bu konunun ismi, MHP gercegi.
gercek olan birsey varsa, Türkiye'de cıkması ihtimali yüksek olan, bir milli uyanısa, milliyetci baskaldırısa ev sahipligi yapacak olan, karargah diyecegimiz catı MHP olmayacak.

Bunu durusu ve söylemleriyle gösteriyor MHP, ben MHP'yi cok baska türlü görmek isterdim, üzülerek söylüyorum bunu.

MHP Türk milliyetcilerini bir karargah, bir tutum, bir kararda toplayacak olusum olmaktan, her dakika biraz daha uzaklasıyor.

bu konuya uygun olarak, söylenecek tek MHP gercegi budur.

Güzel..

KURTSOYLU

• Ziyaretçi
MHP HAKKINDA
« Yanıtla #26 : 04 Şubat 2006 »
UZUN ZAMANDIR HEMEN HEMEN BÜTÜN "TÜRKÇÜ" SİTELERİ TAKİP EDİYOR VE ÜYE OLUYORUM.İLK KEZ BİR KONUDA FİKİR BEYAN ETMEK İSTİYORUM.
  TÜRKÇÜLERİN ASIL MESELELERİNİN MHP'Sİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM.
  BEN MARMARİS  MHP İLÇE BAŞKANLIĞI,DAHA ÖNCE GENE AYDIN VE MARMARİS OCAK BAŞKANLIĞI YAPMIŞ BİRİ OLARAK, TÜRKÇÜ MÜCADELENİN  SANAL ORTAMDAN ÇIKIP BİR SİYASİ PLATFORMA OTURTULMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.MHP'Lİ OLMANIN GADRİNE UĞRAYANLARDAN ( HEM DE MHP TARAFINDAN) BİRİ OLARAKTA ŞUNU İFADE ETMEK İSTERİM.SİZLER ŞU ANDA MHP SAFLARINDA OLMADIĞINIZ İÇİN MHP "SENTEZCİ" VEYA KÜRTLERİN DOLDURDUĞU BİR PARTİ KONUMUNDA.ŞİKAYETÇİ OLDUĞUNUZ KONULARDA NELER YAPIYORSUNUZ MERAK EDİYORUM? BEN MÜCADELESİNİ VERDİĞİM BİR ŞEYİ "İÇERİSİNDE ŞUNLAR VAR" DİYE TERKETME KOLAYLIĞINI GÖSTERMENİZE TARAFTAR DEĞİLİM.MÜCADELE EDECEKSENİZ BUNUN KOLAY TARAFINI ARAMANIZA GEREK YOK! FİKRİNİZİ SİYASİ PLATFORMA TAŞIMADAN SANAL ORTAMDA BİRBİRİMİZE "TÜRKÇÜLÜK PROPAGANDASI" YAPARAK NEREYE KADAR GİDECEĞİZ? BANA SORARSANIZ; TÜRKÇÜLÜK MÜCADELESİNİN SİYASİ PLATFORMU MHP' DİR.VE İÇİNDE "TÜRKÇÜLÜK" FİKRİNE MUHALİF KİM VARSA KULAĞINDAN TUTUP DIŞARI ATMA GÖREVİ DE BİZE DÜŞER. TABİİ İÇİNDE OLURSANIZ..YOKSA, MHP'Yİ ŞUNLAR-BUNLAR İSTİLA ETMİŞ DİYE AĞLAMAK BİR MÜCADELE ŞEKLİ DEĞİLDİR.

Çevrimdışı atsizcerisi

• Türkçü-Turancı
NE YAZIKKİ TÜRKÇÜLÜK MHP DE SAVUNULAMIYOR.
« Yanıtla #27 : 04 Şubat 2006 »
NE YAZIKKİ TÜRKÇÜLÜK MHP DE SAVUNULAMIYOR.
YAZILANLARDANDA ANLAŞILACAĞI GİBİ ÜLKÜCÜLER KÜRTLERDE ÇOK BİZİ TEHLİKELİ GÖRÜYORLAR.
TÜRKÇÜ DERNEKLERE (MESALA İLTERİŞ)YAPTIKLARI BASKINLAR BUNA DELİLDİR.
BİR TÜRKÇÜ KÜRTLERİN BULUNDUĞU BİR YERDE BARINMAZ.
ÖNCE ÜLKÜCÜLER KÜRTLERİ İÇLERİNDE TEMİZLESİNLER.
SONRA BİZ GEREKENİ YAPARIZ
ATSIZIN ÇERİSİ

Çevrimdışı atsizcerisi

• Türkçü-Turancı
Resimdeki şahıs, kürt ve Türk kardeştir diyor!!!
« Yanıtla #28 : 04 Şubat 2006 »

Resimdeki şahıs, kürt ve Türk kardeştir diyor!!! kürtler Türk soylusudur diyor!!! Beraber yaşamayı öğrenmemiz gerektiğini söylüyor!!! Pkk ile kürtler aynı şey değildir diyor!!!
Türk Milliyetçileri sağduyulu olup olanlara sessiz kalmalıdır diyor!!!

Bu adam mı Türk Milliyetçisi? Ülkeyi bu zihniyet mi kurtaracak? Kürtler bacılarımıza sarkarken, işyerlerimize, topraklarımıza, ırzımıza, namusumuza göz dikmişken bu zihniyet mi bizi koruyacak.

Ey Bozkurt soylu, Türkoğlu,

Bu adama kanma , aldanma. Çünkü seni uyutup, kürde meydan açıyor. Senin Son Başbuğun M. Kemal Atatürk, rehberinde Nihal Atsız'dır.
Resimdeki şahıs, kürt ve Türk kardeştir diyor!!! kürtler Türk soylusudur diyor!!! Beraber yaşamayı öğrenmemiz gerektiğini söylüyor!!! Pkk ile kürtler aynı şey değildir diyor!!!
Türk Milliyetçileri sağduyulu olup olanlara sessiz kalmalıdır diyor!!!

Bu adam mı Türk Milliyetçisi? Ülkeyi bu zihniyet mi kurtaracak? Kürtler bacılarımıza sarkarken, işyerlerimize, topraklarımıza, ırzımıza, namusumuza göz dikmişken bu zihniyet mi bizi koruyacak.

Ey Bozkurt soylu, Türkoğlu,

Bu adama kanma , aldanma. Çünkü seni uyutup, kürde meydan açıyor. Senin Son Başbuğun M. Kemal Atatürk, rehberinde Nihal Atsız'dır.
ATSIZIN ÇERİSİ

Çevrimdışı bahadir716

• Yeni Üye
  • *
ayıp yaaaa
« Yanıtla #29 : 04 Şubat 2006 »
bana bak arkadaşım sen her kimsen belli ki milliyeçiliin ne olduunu bilmiosun
Türk milletini avrupa birliği die kendinden geçip vatanını ve milletini 2. plana attıı bu dönemde Türk halkındaki milliyetçi duyguyu uyandıracak daimi ve tek parti MHP;tek siyaset adamıda( şu an için )Devlet Bahçelidir
Ve şu konuda hiç şüphen olmasın ki gerçek Türk milliyetçileri her zaman partisinin ve genel başkanın arkasındadır ve her ikisinede olan güveni sonsuzdur