Anket

MHP Türkçü bir parti midir?

Evet
30 (52.6%)
Hayır
27 (47.4%)

Toplam Oy Verenler: 31

Oylama kapandı: 23 Ocak 2006

Gönderen Konu: MHP gerçeği  (Okunma sayısı 40014 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CENGİZHAN83

• Türkçü-Turancı
MHP gerçeği
« Yanıtla #60 : 02 Mart 2006 »
--------------------------------------------------------------------------------

CENGİZHAN83 demiş ki:
İŞTE BİZİM BAŞARMAK İSTEDİĞİMİZ BU MHPLİLER GİBİ DÖNEK DEĞİLİZ
AMA ÖNCE TÜRK BİRLİĞİNİ KURMAMIZ LAZIM VE PLANLI BİR ŞEKİLDE BUNU BAŞARABİLİRSEK İŞTE O ZAMAN BU ÜLKE BU PİÇLERDEN KURTULUR.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

4_HİLAL DEMİŞKİ
kardes, MHP icinde bölünme ve guruplasmalar yasaniyor bu konuyla ilgili.
hakaret ettigin insanlarin Türk oldugunu hatirlatmak istiyorum.
MHP'nin "cogu gibi dönek" desen yine kabul edecegim ama, hepsini bir kefeye koyma bari.

Tüm Türk'ler kardestir, gerisi hep kallestir.
 DAHA ÖNCE SEN VE BEN BU KONUDA KONUŞMUŞUZ BAK BE NE DEMİŞİM
MHP GİBİ DÖNEK DEĞİLİZ DEMİŞİM BUNDAN ÇIKARACAĞIN ANLAM NE OLUR TABİİKİ ONLAR ASİMİLASYON YAPTILAR DEMEK

KANDAŞIM Bİ ORTAK NOKTA VAR ARAMIZDA  ODA TÜRK OLMAMIZ VE VATANSEVER OLMAMIZ
BUNU UNUTMA BENDE ÜLKÜ OCAĞINA GİTTİM VE MHP İÇİN ÇOK ÜZÜLDÜM

ÜSTTEKİ YAZILYI HATIRLARSAN Bİ BÜTÜN KÜRTLERİ TÜRKİYEDEN KOVACAĞIZ FORUMUNA GÖZAT
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TÜRK DOĞDUK TÜRK ÖLÜRÜZ

Çevrimdışı 4_hilal

• Türkçü-Turancı
MHP gerçeği
« Yanıtla #61 : 02 Mart 2006 »
cengizhan burdan 3 mesaj üst üste atiyorsun, birde bana özelden mesaj atiyorsun, bu dördünü toplayip bir mesajin icine koysak, yani ancak adamakilli 1 tane mesaj yapar.

Senin kendini ifade etmede gördügüm kadari ile problemin yok. neden okuyan insanlar seni anlamazmis gibi, 3 mesaj üst üste ayni konuya atiyorsun?
ilk mesaji attiktan sonra, bu mesaji düzenleyerek icine ihtiyac duydugun eklemeleri yapabilirsin.

Senin bu üst üste mesaj atma tavrin forum icin görüntü kirliligi olusturmakta.

Buna biraz daha dikkatini verirsen hepimiz seviniriz.

ben seninle hemfikirim veya hemfikir degilim demedimki hicbir zaman.
benim sana kizdigim nokta suydu; sen sanki Huntürk ve Atsizcerisi yöneticilerimiz görevlerini yapamiyormus gibi, bir ima icerisine girdin. Bende hakli olarak sana bu konuda tepkimi belirttim. ben sana hakaret etmedim. Bu kadar yazacagina oku dedim.

simdi yine üst üste 3 mesajini ayni baslikta görünce yine ayni cagriyi yapiyorum. Bu forum adabinada pek uygun nesne degil be kandas.

Ben nacizane bir üyeyim, ben ne bilginim, nede kahinim.
bende bircok bilmedigim seyleri, diger üyelerin verdikleri bilgilerle gideriyorum, ögreniyorum.

benim hatam olursa benide bir uyaran cikar bende hatamdan dönerim, düzeltirim. bunu hepimiz yapabilmeliyiz.

Birlik olmak icin, birbirimize tahammülde lazimdir.

Umuyorum, dogru mesaji verdim,

selamlar.
TTK

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
MHP gerçeği
« Yanıtla #62 : 02 Mart 2006 »
Mhpli olupta Türkçü olamaz diye bir kural yok. Bizler burada particilik yapmıyoruz.. Türkçülük ülküsünden ödün vermeyerek demokratik olarak fikirlerimiz söylüyoruz tartışıyoruz. Bir arkadaş yazmış ben ırkçı değilim Türküm..

Ne yani Irkçılık ayrı bir etnik kimlikmi..? Bizler Türkçüyüz Irkçıyız..

İnsanları ayırım yaparken önce soyuna bakarak ayırırız.. Dinmiş mezhepmiş şu bu diye değil..  Defalarca yazdık..  Üyelik silmekle veya iptal etmek zor değil.. Ben ders saatlerimin dışında devamlı sitedeyim.. Yani yönetici çevrim dışı forumla ilgilenmiyor gibi anlaşılmalar olmasın.Sitemiz sadece forum bölümünden oluşmuyor.. Bunun kodlaması ayrı bir dert..

Forum yöneticileri eleştirebilirsiniz. Bende sizin gibi bir Türkçülük ülküsünde yürümeye çalişan bir neferim.  Sizlerden farkım bu fikir otağını sanal ortamda uygun ortamı sağlayıp hem site tasarımı hemde kodlamasını v.s Türk milleti için  hakkıyla yapmaya çalışan biriyim.

Ancak sınırları zorlayan kim olursa olsun siteden atarım.

Lütfen tartişmaları saygı çerçevesinde yapın.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

KARTALBALKAN

• Ziyaretçi
MHP gerçeği
« Yanıtla #63 : 02 Mart 2006 »
ŞU FORUMDA DAHİ BİRBİRİ İLE ANLAŞAMAYAN SOYDAŞLARIMI GÖRDÜKÇE ÜZÜNTÜ DUYUYORUM.DAHA ŞU FORUMDA BİRLİK YOK TÜRK BİRLİĞİ NASIL OLACAK DİYE DÜŞÜNÜYORUM.BİRBİRİNİZLE DİDİŞMEYİ BIRAKIN.KARDEŞ AZARBEYCAN KARDAŞ KERKÜKLÜMÜN GÖZÜNDE YAŞ TRAKYADAN KALKSIN BİR BAŞ TURANDIR BİZİM ÜLKÜMÜZ.

Çevrimdışı pepeoktay

• Türkçü-Turancı
  • **
MHP gerçeği
« Yanıtla #64 : 03 Mart 2006 »
MHP nin TÜRK ÇÜ bir parti olup olmadığı tartrışılmaz bu davada verdiğimiz şehitler şanlı tarihimiz ortadadır. tartışılması gereken şu anki başkanımız Türkçümüdür deilmidir şu an kürtleri en az dehap kadar savunan bir başkan var ortada

Çevrimdışı CENGİZHAN83

• Türkçü-Turancı
MHP gerçeği
« Yanıtla #65 : 08 Mart 2006 »
DEVLET BAHÇELİ NİN KENDİSİ RESMEN MHP NİN İÇERİĞİN DEĞİŞTİRMİŞTİR ONDAN OLSA OLSA KÜRT SEVDALISI OLUR  BİRDE FETHULLANCI MURİDİ OLUR O YÜZDEN O ARTIK YANLIŞ YOLU SEÇMİŞ
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TÜRK DOĞDUK TÜRK ÖLÜRÜZ

Red_Apple

• Ziyaretçi
MHP gerçeği
« Yanıtla #66 : 16 Mart 2006 »
Sevgili kardeşlerim hepiniz bir Türk Kadar Asil , cesaretli , ve bilgilisiniz. Ama içinde bulunduğumuz kumpası tam olarak çözmemiz lazım. Siyonizmi uygulayan küresel çetenin kimi ne zaman ve nasıl kullanacağını aramızda bilen var mı?Küresel Çete ve onun yerli işbirlikçileri gün gelir Siyasal İslam 'ı kullanır gün gelir Milliyetçiliği kullanır gün gelir Atatürkçülüğü kullanır.  Örneğin ; Son zamanlarda iyice artan Türk Kürt ayrıştırma hareketi bir yönlendirmedir. Haberlerin çoğu manipulasyondur. Türk Milleti tarihi bir sınavdan geçmektedir. Gelin bizler Türk -Kürt Kardeştir ,Bölücülük yapan kalleştir diyelim. Hatta sahip çıkalım. Hala Kürt olupda bizden olan sayısız kardeşimiz var. Kardeşlerimizi Siyonizmin kucağınamı itelim. Kürt karşıtlığı yaparak kime hizmet ederiz ? Cevap vereyim kendi milletimize vede İslam alemine ederiz. Kardeşi kardeşi kırdırma oyununu göremiyormuyuz?  Unutmayalım!
Büyük Devletler Satranç oynar. Bir piyona Kale verilirmi ? Yoksa kaderimizi zar atarak mı tayin edelim?

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
MHP gerçeği
« Yanıtla #67 : 16 Mart 2006 »
Etnik özürlüden kardeşmi olurmuş..

üyelik iptal
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
MHP gerçeği
« Yanıtla #68 : 16 Mart 2006 »
Irkdaşım cevap yazmaya bile değmez..Bu kaçıncı sitemize gelişleri..
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

hasta_kurt

• Ziyaretçi
MHP gerçeği
« Yanıtla #69 : 16 Mart 2006 »
MHP TÜRKÇÜ bir parti degildir MHP milliyetçi bir partidir kendine ayit bir çizgisi vardir kendıne ayit bir ideolojisi vardir kendi çizgisini açık bir sekilde belirten 9 ışıgı vardır bu dokuz ışıktaki milliyetçilik tanımı 'vatanını milletini seven Türk milleti için çalışan Türk topraklarında yaşayan ben Türküm diyen herkes türktür' tanım budur bu konuyu daha fazla uzatmanın bır anlamı yok tanımdanda anlaşılacagı gibi MHP Türkçü bir party degıldır...